Malé detaily koupelny, které dělají velký dojem

Každý z nás se chce doma cítit útulně, pohodlně a bezpečně. Občas ale zapomínáme, že takové prostředí pomáhají z velké části vytvářet maličkosti a detaily, kterými se obklopujeme. A stejně tak tyto maličkosti působí na návštěvu, která k nám zavítá – obrázek si o nás totiž většina lidí udělá právě na jejich základě.

Moderní zrcadla

Snad v žádné domácnosti nechybí alespoň jedno zrcadlo. Když je ale vyměníte za praktická LED zrcadla, bude vaše domácnost rázem působit moderně a stylově. Kromě toho, že díky zabudovanému osvětlení vás vždy nasvítí z toho nejlepšího úhlu, mohou být vyhřívaná, mít v sobě zabudované hodiny, reproduktor nebo meteostanici.

TIP: Moderní designová zrcadla na míru prémiové kvality doporučujeme vybírat na www.artalo.cz

Osvětlení

Tmavý interiér bude vždy působit sklesle a depresivně. Pokud se do něj moc přirozeného světla nedostává, prosvětlete ho tím umělým. Ideální jsou žárovky, u kterých lze měnit intenzitu, teplotu nebo dokonce barvu světla. Nebojte se osvětlení kombinovat, jedno ústřední světlo stačí málokdy. Lampičky, LED světelné řetězy nebo podhledová světla udělají své.

Voňavý domov

Vůně dělají skutečné divy. V interiéru, kterým se line příjemné květinové aroma nebo vůně čerstvě upečeného koláče se budeme cítit mnohonásobně lépe než v místnosti zaplněné cigaretovým kouřem. Základem je samozřejmě čistý a vypraný bytový textil, který můžete ještě podpořit osvěžovači vzduchu, vonnými difuzéry nebo svíčkami.

Dekorace

Drobné dekorace toho o člověku hodně prozradí. Někdo se rád obklopuje fotografiemi, někdo suvenýry z cest, další dekorativními polštářky a někdo dává přednost modernímu umění či květinám. V každém případě jsou takové drobnosti důležité, jelikož jsou přesně tím, co z domu nebo bytu tvoří domov. Nezapomeňte, že ani vyladěné detaily nebudou působit dobře, pokud doma nebudete mít čisto a uklizeno. I když jen málokdo rád tráví čas s kbelíkem a hadrem v ruce, špinavá podlaha, nánosy prachu a hromady neuklizeného prádla návštěvu spolehlivě odradí.