Levný byt v Praze? Máme tip!

Bydlení se všemi výhodami

Naším tipem pro vás je projekt NA VACKOVĚ, který vzniká na Žižkově. Staví se v blízkosti ulice Olgy Havlové. K mání zde budou levné byty v Praze nedaleko centra a v provedení, které v mnohém mile překvapí. Stavbu provádí společnost Metrostav Development a.s., která na ní spolupracuje s architekty z MS Architekti. Cílem spojení je postavit byty, které nabídnou velký prostor a budou maximálně využívat denní světlo. Bydlení v bytech zpříjemní balkony a lodžie. Přízemní byty budou dokonce mít vlastní minizahrádky. Velkou výhodou projektu je jeho těsné spojení s centrem města i blízkost přírody. Právě proto je o levné bydlení na Praze 3 velký zájem a vy byste si neměli nechat takovou příležitost uniknout.

dnesnibydleni.cz_navackove_cz_01

Celkem 202 bytů

Postaveny budou 3 bytové komplexy, které nabídnou 202 bytů. Velké zastoupení budou mít byty o dispozici 3+kk, bude jich tu celkem 81. Projekt nabídne i 10 luxusních bytů 4+kk a 26 bytů o dispozici 2+kk. Zbylé byty budou mít dispozice 1+kk.

Dokončení již brzy!

První etapa projektu (budovy A a B) bude dokončena ke konci roku 2016. Byty v budově C budou připraveny k předání nejpozději 31. 8. 2017. Možná se vám to zdá jako dlouhá doba, ale není tomu tak. Již v září tohoto roku developer ohlásil, že již 50 % bytů zná své majitele. Jestliže vás projekt zaujal, neměli byste se rozhodovat příliš dlouho. Více informací se dozvíte na moderní byty v Praze 3.

dnesnibydleni.cz_navackove_cz_02

Jak vyřešit finance?

Pokud nemáte dostatek vlastních peněz, zařiďte si hypoteční úvěr. Obrátit se můžete přímo na společnost Metrostav Development a.s., která díky spolupráci s Hyposervis Consulting a.s. nabízí výhodný hypoteční úvěr. Jestliže si budete hypotéku zařizovat sami, přečtěte si tento článek. Najdete v něm cenné rady, jak hypotéku vyřídit rychle a snadno.