Kontejnery firmy Pegas container

Na velkých stavbách se často setkáváme s modulárním uspořádáním kanceláří či skladů, jejichž základem jsou obytné a sanitární kontejnery firmy Pegas container. Kontejnery se však uplatňují i jako školky, školy, garáže a dokonce i jako rodinné nebo zahradní domky, ubytovny, vrátnice, rekreační chaty a v mnoha jiných případech. Modulární systém znamená, že jednotlivé kontejnery se k sobě nebo i na sebe skládají jako stavebnice. Tento systém má mnoho výhod, stejně jako například skladové kontejnery či kontejnery určené k přepravě zboží.

Obytné kontejnery

Firma Pegas container se zaměřuje jak na perfektní kvalitu, tak na nízkou energetickou náročnost obytných kontejnerů. Jak samotné kontejnery tak celý modulární systém, který se z nich dá vybudovat, má celou řadu výhod. Z hlediska rychlosti a jednoduchosti výstavby se jedná o bezkonkurenční vlastnost. Není potřeba budovat žádné pevné základy, ale pouze srovnat terén. K dalším výhodám je třeba přičíst variabilitu a mobilitu, jelikož obytné kontejnery lze přemístit podle potřeby kdykoliv na jiné místo. Firma Pegas container kontejnery nejen vyrábí, ale také pronajímá. Ať už jsou to sanitární a obytné kontejnery, skladové nebo jiné speciální kontejnery nejrůznějších rozměrů a účelu využití.

Jaké je využití obytných kontejnerů?

Nejčastěji slouží jako kancelářské prostory například na velkých stavbách, jelikož je lze po dostavbě přemístit na další stavbu. Stejně dobře mohou sloužit jako sídlo firmy, ale i jako rodinný či zahradní domek, rekreační chata, garáž, vrátnice. Jelikož se obytné kontejnery neuplatňují pouze ke krátkodobým potřebám, lze modulární systém sestavený z kontejnerů využít i jako škola, školka, prodejna, veřejná knihovna, restaurace a pro spoustu jiných účelů. Mezi výhody patří také možnost rozšíření modulárního systému o další obytné kontejnery.

Skladové kontejnery

Tento typ kontejnerů je určen buď k přepravě zboží, nebo k uskladnění nejrůznějšího materiálu, nářadí, výrobků apd. Jsou konstruovány na velkou zátěž a možnost jejich přemísťování pomocí jeřábu či vysokozdvižného vozíku. V prázdném stavu lze skladové kontejnery stohovat a ušetřit tak skladovací plochy. Firma Pegas container vyrábí také lodní kontejnery s vynikajícími parametry, jako je zejména velká nosnost a vodotěsnost.