Když potřebujete další místnost

Může to jít zcela hladce, a ani k tomu nepotřebujete postavit další příčku v bytě, který je už i tak dost těsný. Nemusíte se bát ani prachu a těžké práce v podobě tahání cihel a tvárnic nebo sádrokartonových desek. Vše může proběhnout celkem v klidu a za minimálního nepořádku. Ke stavbě vám bude stačit jenom několik šroubků a také kolejnic. Celá rekonstrukce nepotrvá ani moc dlouho, za pár hodin ji máte zcela hotovou.

Vertikální žaluzie

V čem spočívá ono kouzlo? Je to vertikální žaluzie, kterou si můžete vybrat v celé škále barevného provedení. Vodicí lišty, do kterých se vkládají, můžete různě točit, a tak si můžete vytvořit zaoblenou příčku, která může být například zahnutá doprava nebo doleva, podle toho, který rok místnosti kopíruje. Nemusíte se obávat šedých kancelářských žaluzií. Do svého obydlí si můžete nainstalovat atraktivní a zajímavou variantu, například anglické panelové žaluzie, které funguje podobně jako ty klasické, ale liší se šířkou jednotlivých lamel, mají 25 cm, kdežto klasické mají daleko menší míry. Můžete zvolit elektrické či manuální ovládání, které tak jedním stiskem celé ovládáte, a tak otevřete prostor, nebo vytvoříte clonu a připravíte si tak prostor, který tak nutně potřebujete a můžete se v klidu věnovat tomu, k čemu byla místnost vytvořena.

Japonská stěna

Navíc je to velmi lehké a praktické řešení. Další velkou výhodou je i ta vlastnost, že pokud se jedná o japonskou stěnu, která je vyrobena z plastu a látky, tak jsou pro předěly použity daleko tužší materiály, a proto je stěna ještě trvanlivější. Textilie je na konstrukci připevněna suchým zipem, a tak alergikové nemají problém čas od času stěnu sundat a vyčistit ji tak, aby se na ní nedržely nečistoty. Dodavatel vám poradí s jejich údržbou.

Jaký je Váš názor na vertikální žaluzie?