Kde vybrat dveře do interiéru?

Dveře uvnitř domu či bytu jsou často tím, co vaše hosty upoutá na první pohled. Interiérové dveře tak mohou být vaší vizitkou, svědčící u vašem vyhraněném vkusu. Již dávno tento předmět neplní pouze svou hlavní funkci, kterou je oddělování jednotlivých místností. Interiérové dveře mají i funkci estetickou a musí splňovat moderní požadavky na bezpečnost, spolehlivost a uživatelský komfort.

Nejen samotné dveře, ale také jejich součásti, kterými jsou obložkové zárubně, kování či kliky musí být v harmonickém souladu.

Typy dveří

Výrobce interiérových dveří společnost ERKADO nabízí své výrobky i prostřednictvím e-shopu. Jeho sortiment je pestrý a zahrnuje nejen klasické křídlové dveře, ale také vstupní dveře do bytu, posuvné dveře, celoskleněné dveře, dvoukřídlé dveře a také kompletní doplňky, kterými jsou zárubně, kování a další. Nabídka interiérových dveří zahrnuje jak levné výrobky, tak luxusní a dražší modely.

Montáž a servis

Společnost zaručuje prvotřídní kvalitu všech svých výrobků, jelikož výrobu zajišťují skuteční profesionálové v tomto oboru. Součástí dodávek interiérových dveří je i nabídka jejich montáže, záručního i pozáručního servisu celého sortimentu svých výrobků.

Interiérové dveře od společnosti ERKADO jsou použitelné jak v domácnostech, tak v kancelářích či jiných interiérech. S nabídkou jednotlivých modelů vás seznámí zkušení specialisté, se kterými se lze domluvit i na výrobě interiérových dveří na míru podle podmínek a dispozic zákazníka.

 

TIP: Dveře Solodoor a Verte nakoupíte za výhodné ceny v e-shopu www.hotoshop.cz

Co výrobce garantuje

  • kvalita interiérových dveří je zaručena díky modernímu zařízení a technologiím, které se při výrobě používají
  • ve všech etapách výroby probíhá důsledná kontrola kvality
  • materiál pro výrobu dveří a kování je odebírán od předních výrobců v tuzemsku i zahraničí
  • široký výběr barevného provedení a také materiálů, kterými jsou dřevo, kov, sklo a jejich kombinace
  • vyřizování zakázek se děje od přijetí až po realizace v co nejkratších lhůtách
  • na všechny modely interiérových dveří je poskytována záruka, pozáruční servis
  • každý požadavek zákazníka je akceptován a ceny jsou stanovovány pružně podle daného modelu a daných podmínek soukromých osob i společností s ohledem na to, aby poměr kvality a ceny byl optimální.