Chystáte se stěhovat? Vše potřebné zajistí stěhovací firma

Čeká vás stěhování bytu, kanceláře nebo firmy a už nyní vám vstávají vlasy hrůzou na hlavě. Přemýšlíte nad tím, kdy všechno zvládnete připravit a co všechno je potřeba zařídit. A co vaše starosti přenechat profesionálům? Kvalitní stěhovací firma zabalí vše potřebné, rozmontuje nábytek, vše přestěhuje na potřebné místo a ještě za vás vyklizené prostory uklidí. Že to není možné, ale ano. Všechny tyto služby nabízí společnost Stěhování kvalitně a nabízí i něco navíc.

Proč si pozvat profesionály?

Jak již bylo řečeno výše, kvalitní a prověřená firma udělá všechnu práci za vás. Během stěhování je potřeba nejen zabalit věci, ale také rozmontovat nábytek a i ten, spolu s ostatním, přestěhovat do nových prostorů. A je jedno, zda se jedná o stěhování firmy nebo stěhování bytů. Kromě stěhovacích služeb firma nabízí také zdarma zapůjčení krabic běžných i méně běžných rozměrů a obalového materiálu. Pokud potřebujete dočasně uskladnit některé věci, můžete využít nejen krátkodobý, ale i dlouhodobý pronájem hlídaných skladovacích prostorů, do kterých máte vlastní přístup a to 24 hodin denně. Společnost zajistí jak přepravu do skladu, tak i následně ze skladu do nových prostor. Společnost je také pojištěna proti případným škodám, které by mohly, během stěhování, vzniknout. Vzhledem k tomu, že však zaměstnává profesionály, tak je riziko minimální.

Velkou výhodou stěhovací firmy je i nabídka dostatečně velkých stěhovacích vozů, které zajistí hladký průběh stěhování, stejně tak jako kvalitní a profesionální pracovníci. Vozy jsou opatřeny GPS navigací, takže klidně můžete sledovat jejich pohyb a nemusíte se o svůj majetek obávat. Stěhování lze zajistit i o víkendech či svátcích a to za běžnou cenu, bez jakýchkoli příplatků.

Další výhodou je možnost využít nabídku ekologické likvidace elektroodpadu, kterou společnost stehovani-kvalitně také nabízí. Firmy zajisté uvítají možnost skartace nepotřebných dokumentů.