Kde sehnat sklápěčové korby, valníkové plošiny či zemědělské nástavby?

Disponujete nákladním vozem, u kterého potřebujete udělat přestavbu? V takovém případě je nejlepší možností obrátit se na specializovanou společnost, která vám ji zajistí v co nejlepší kvalitě a za co nejlepší cenu. Mezi nejlepší možnosti patří společnost PORGEST a.s., která vám dokáže zajistit sklápěčové korby, valníkové plošiny, přestavby dle ADR, montáž hydraulických systémů, úpravy a servis vozidel, zakázkovou strojírenskou výrobu a mnoho dalšího.

Zde nejste omezeni značkou vozu, společnost vyrábí sklápěčové korby pro nákladní automobily všech značek i provedení. Potřebujete valníky na auta? Zajistí vám valníkové plošiny pro civilní a vojenská provedení a to i včetně pomocných rámů.

Jaké další služby můžete očekávat?

Společnost vám zajistí přestavbu vozidel podle předpisu ADR, zjistí i možnost montáže elektromagnetické brzdy TELMA. Dále si můžete zajistit montáž hydraulických systémů, která zahrnuje jak hydraulické jeřáby, tak i jednoramenné nosiče a hydraulická zadní čela. Jsou vám zde k dispozici i běžné úpravy a servis vozidel, dokonce vám zde ověří a opraví tachografy. Společnost disponuje kvalitním vybavením a může nabídnout i pokročilé služby jako pálení laserem a plasmou prostřednictvím CNC pálících strojů nebo ohýbání dílů na CNC ohraňovacím lise.

Zemědělské nástavby

Potřebujete zajistit zemědělské nástavby? V zemědělství je stále rostou požadavky na zvýšení efektivity výroby, tím pádem je potřeba přizpůsobit tomuto požadavku používanou techniku. Velmi často rovněž rostou i přepravní vzdálenosti. Pokud disponujete nákladními vozy, společnost vám zajistí kvalitní řešení zemědělské nástavby v podobě přestavby nákladního automobilu na nosič výměnných zemědělských nástaveb. Více informací se dozvíte přímo na stránkách společnosti Porgest.cz.