Kde najít kvalitní hokejové vybavení pro všechny hráče?

Rozhodli jste se začít hrát hokej nebo ho už nějaký ten pátek hrajete? Ať už se mu věnujete pasivně, s kamarády si zabruslíte a zahrajete nebo na poloprofi nebo profi úrovni, vybavení je důležité. Nejen, že vám pomůže hrát lépe, ale hlavně plní bezpečnou funkci, teda vás ochrání před pády, nárazy nebo případnými zraněními, které můžete při tomto sportu utrpět. Výstroj tlumí pády, eliminuje nárazy a tím pádem je pro vás hra pohodová a zábavná. Kde takové vybavení pro laika i profesionála najít? Vyzkoušejte nabídku FilipHockey, kde najdete plné hokejové vybavení.

Brusle pro budoucí hokejisty

Patří mezi nejdůležitější část hokejové výbavy, protože bez nich na led jednoduše nemůžete. Existuje několik řad, od těch žákovských, kdy se mohou budoucí hokejisté učit bruslit, techniku a vše ostatní, až po top hokejové brusle pro profesionální hráče, kteří se na svou výstroj, a především na své brusle musí stoprocentně spolehnout. V sekci bruslí najdete opravdu širokou nabídku značek, takže si vyberete přesně takové kousky, které vám budou vyhovovat. A tím pádem máte základ pro hokejovou výbavu, se kterou můžete hrát hokej na několika úrovních.

Výstroj pro budoucího brankáře

Pro hokej je důležitý každý hráč na ledě, zejména pak brankář, který chrání bránu mnohdy vlastním tělem a snaží se, aby soupeř nedal ani jediný gól. I z toho důvodu je výbava pro brankáře speciální. Patří do ní například maska, lapačky, speciální brankářské brusle nebo speciální brankářské hole a mnoho dalšího. Brankářská hokejová výstroj je důležitou součástí každého správného brankáře a v nabídce značky Filiphokey najdete skutečně kvalitní kousky mnoha značek.