Jakými obrazy si můžete zkrášlit bydlení?

Většina lidí věnuje stále více pozornosti svému bydlení. I vám určitě není jedno, v jakém prostředí žijete, kam se každý den vracíte. Snažíte se přizpůsobit svůj byt svým nejniternějším představám. Hledáte optimální řešení uspořádání svého bytu, aby bylo nejenom praktické, ale i hezké. Chápete také, že součástí bytu jsou i stěny, které by neměly zůstat prázdné.

Na holé stěny se hodí různé motivy

RM1638A_1ZJak vyplnit holé stěny, ať už jsou bílé nebo vymalované v nějaké jiné barvě? Možnost seberealizace v tvorbě interiéru nabízí moderní obrazy na zeď, které vhodně zkrášlí rozsáhlou prázdnou plochu. Jaké motivy se nabízejí?

  • Květy
  • Krajina
  • Abstrakce
  • Jídla a nápoje
  • Lidé
  • Stromy

Vidíte, že je skutečně z čeho vybírat. Dokonce si můžete zavěsit i obraz s hodinami. Jak se říká, zabijete tak dvě mouchy jednou ranou. Budete mít přehled o tom, kolik je hodin a ciferník je přitom zakomponován do výtvarně zajímavého motivu.

Abstraktní výjevy podporují fantazii

Nebojte se zvolit ani abstraktní obraz do bytu. V některých případech vám totiž může obraz s jednoznačným realistickým motivem připadat příliš fádní. Raději sáhnete po něčem, co nebude působit tak prvoplánově. Máte spoustu možností na výběr. Abstraktní obraz je vždy jedinečným kouskem. Vyberte si pro svůj interiér takový obraz, který dokáže zaměstnat vaši představivost. Může podněcovat i fantazii vašich hostů, kteří vás přijdou navštívit, a hned máte zajímavé téma k hovoru.

Obraz dostanete až do domu

Výhodou dnešní doby je, že se ceny tištěných obrazů a obrazů na plátně do jisté míry vyrovnávají. Není mezi nimi už tak velká propast, která by odrazovala od koupě ruční malby na plátně. Proto je také prodej obrazů do domu stále aktuálnější. Chcete-li zdůraznit estetické kvality svého interiéru, hodí se k tomu právě obraz, který dokáže dokonale vystihnout a podtrhnout prostředí.