Jakou vodovodní baterii do domácnosti

Dřezové baterie do kuchyně

Dřezová baterie patří do kuchyně. Jedná se o jednu z nejčastěji používaných vodovovních baterií, na trhu. Z toho důvodu si však většina lidí myslí, že je to jediná baterie na trhu. Přestože se jedná o klasický produkt, její výběr nesmíme podceni. Vodovodní baterie musí být vyrobena z kvalitního materiálu. Jedině tak vám vydrží dlouhá léta, i když budete veškeré nádobí mýt v myčce.

Koupelnové baterie

Baterie do koupelny vydají na samostatnou kapitolu. Existuje hned několik možností, jaké si pořídit. Máte doma vanu nebo jen sprchu? Je součástí vaší koupelny umyvadlo či bidet? Tak na všechny tyto možnosti existuje samostatná kategorie baterií. Všechny však nabízí kvalitní materiály a velmi krásný design. Stačí si jen vybrat tu svojí, která se hodí do vašeho interiéru.

U koupelen ještě chvíli zůstaneme. Na trhu se totiž vyskytuje ještě podomítková baterie, která je vhodná především do sprch. Tato vodovodní baterie je z větší části skryta. Je tedy skvělou volbou do interiéru a koupelen, kde kladete velký důraz na design. Kromě toho šetří značné místo ve sprše.

Termostatické baterie

Samostatnou kapitolou jsou termostatické baterie, které fungují na stejném principu jako klasické vodovodní baterie, ale mají jednu funkci navíc. Jak už samotný název napovídá, má něco společného s teplem. Baterie totiž reguluje a hlídá správnou teplotu vody. Nikdy se vám tak nestane, že byste se během sprchování či koupání opařili. Baterie sama kontroluje teplotu vody. Tento druh baterií je velmi oblíbený u rodin s dětmi.