Přezouvání a skladování pneumatik

Většina se spoléhá na profesionální servisy, kde jim přezují pneumatiky za mírný poplatek. Mohou se však spolehnout na jistotu a kvalitu. Součástí přezouvání v pneuservisu je totiž i nutná kontrola stavu pneumatik, případná oprava závad nejen na pneumatikách ale i na ráfcích kol, dále nutné vyvážení kol a správné nahuštění.

Skvělou službou pro motoristy je také uskladnění letních pneumatik přes zimu a naopak. Pneuservisy disponují kvalitními pneu regaly, kde budou vaše pneumatiky po celou zimu či léto jako v bavlnce. Důležité je především to, jak jsou pneumatiky skladovány. Musí být každá zvlášť, aby se nedeformovala, vyžaduje to čisté a suché prostředí a také vhodnou teplotu.

Máte-li však garáž, kde je dostatek místa a příhodné podmínky, můžete si pneumatiky uskladnit sami. Chce to ale pořídit si vyhovující regal na pneumatiky. Nejlepší výběr najdete v eshopu pod názvem Regalsistem.cz, který nabízí regaly pro nejrůznější účely. Pro domácí garáže, autoservisy a pneuservisy jsou určeny policové regály typu Super 123. Tyto regály zaručují spolehlivé uskladnění pneumatik. Jejich výhodou je stavebnicová konstrukce umožňující sestavení regálů podle potřeb a daných podmínek, takže lze optimálně využít prostorové a kapacitní možnosti.

Regaly na pneu jsou vyrobeny z certifikované oceli odpovídající platným normám v ČR. Regály jsou celokovové a jejich povrch je opatřen žárovým pozinkováním metodou SENDZIMIR. Díky tomu mají regaly na pneumatiky efektní lesklý vzhled a zároveň vysokou odolnost vůči oděru.

Za překvapivě nízkou cenu si můžete pořídit velice kvalitní regál na pneu do své garáže, který má i další výhody. Především je to nízká hmotnost a zároveň i potřebná pevnost. Police lze výškově nastavovat, takže lze pohodlně skladovat i pneumatiky různých rozměrů. Pro pneuservisy a autodílny mají tyto pneu regaly výhodu v tom, že je lze sestavovat pro libovolné množství pneumatik.