Jaké lokality patří v Praze k nejvyhledávanějším?

Chcete bydlet v našem hlavním městě? Pokud ano, jistě víte, že různých lokalit je k dispozici více než dost. Společně si zmapujeme ty, které patří dlouhodobě k velmi vyhledávaným. A to pro celou řadu důvodů. Ideální vodítko pro ty, kteří Prahu příliš neznají a nechtějí šlápnout vedle.

Praha 5

Určitě jedna z dobrých lokalit, se kterou zaručeně nešlápnete vedle. Z jakého důvodu? Jelikož vás zde nadchne vše, co s dobrým bydlením souvisí. Máme na mysli hlavně:

  • Perfektní dopravní obslužnost
  • Občanskou vybavenost
  • Dostatek zeleně

Není divu, že se zde objevuje stále více možností v podobě nemovitostí, které si můžete zakoupit. Mnohé developerské projekty v Praze se soustředí právě do této lokality. O tom, že je oblíbená, jasně svědčí i fakt, že u některých z nich došlo k tomu, že už se budují v několikáté fázi. A stále je po nich poptávka.

Praha 8

Další oblíbená lokalita, se kterou také nelze šlápnout vedle. Jaký je hlavní důvod? Rozhodně je to celková snaha o modernizaci a tak se tato číst města doslova mění před očima. Samozřejmě k lepšímu. A to pokud jde o kvalitu bydlení, zeleň, nebo bezpečí a možnost odpočinku. Když se podíváte na byty na prodej v Praze 8, rozhodně vás zaujmou takové developerské projekty, které najdete v částech Karlín, nebo Libeň. Ať už jste single, nebo hledáte byt pro rodinu, zklamáni nebudete.

Praha 3

Je to hlavně dostupnost samotného centra, která láká nejvíce. Navíc mluvíme o části, která má pro Prahu i velký historický význam. Patří mezi jednu z oblíbených lokalit i proto, že zde najdete plnohodnotnou občanskou vybavenost, ale i bohatou nabídku nemovitostí k prodeji. Když se rozhodnete hledat byty na prodej na Žižkově, můžete snadno bydlet v některém z nádherných původních domů, ve kterých však najdete byty, které jsou zrekonstruovány, aby vyhovovaly potřebám současných obyvatel.