Jak sehnat peníze na rekonstrukci

Dvířka kuchyňské linky odpadávají a umakartová koupelna už není, co bývala? Příčka, co se kdysi hodila, nyní překáží a toužíte propojit kuchyň s obývacím pokojem? Očekáváte potomka a je potřeba zařídit dětský pokoj nebo vaše děti odrostly batolecímu pokoji a přišel čas přetvořit ho na studentský? Jaro je v plném proudu a dobu dovolených mnoho lidí využívá k rekonstrukcím. Důvodů k rekonstrukci existuje mnoho, jedno mají však společné. Jak na plánovanou rekonstrukci sehnat potřebné finance? Způsobů existuje několik.

Ušetřte si

Ušetřit celou částku na rekonstrukci bytu nebo domu je skvělou možností, ovšem pro mnoho „normálních smrtelníků“ celkem nereálné. Pokud se přece jen rozhodnete k šetření a toužíte své úspory postupně navyšovat, poraďte se s kvalitním finančním poradcem, kterého najdete například v Modré Pyramidě. Našetřit můžete pouze část a zbytek financí potřebných k rekonstrukci můžete řešit úvěrem na rekonstrukci, se kterým vám finanční poradce Modré Pyramidy také ochotně poradí.

Zařiďte si výhodný úvěr

Půjčka bez ručitele již dnes patří mezi standardy většiny bankovních i nebankovních společností, ovšem ne všichni nabízí výhodné podmínky. Mezi špičku v nabídce půjček na rekonstrukci patří Modrá Pyramida, která vám výhodné podmínky nabídne, ale také zařídí veškeré formality od samotného plánování rekonstrukce nebo stavebního povolení. Úvěrová kalkulačka vám během chvilky vypočítá výši splátek podle vámi zadané cílové částky a dobu splácení.

Půjčit si od známých nebo příbuzných

Další možností, jak sehnat finance na rekonstrukci je požádat o půjčku příbuzné nebo některého ze svých přátel. Ovšem není neobvyklé, že při splácení dochází často ke konfliktům. Pokud se k tomuto kroku přece jen rozhodnete, uzavřete i s kamarádem či sourozencem platnou smlouvu ověřenou notářem. Předejdete tak zbytečným případným problémům.