Jak nejlépe zařídit interiér?

Omrzelo vás staré vybavení vašeho interiéru a rozhodli jste se pro nové? Starý nábytek dosluhuje a přišel čas pořídit si nový? Na trhu existuje obrovské množství typů zhotovení nábytku, včetně použitého materiálu k jejich výrobě. Designový nábytek v moderním i nadčasovém stylu objevíte ve vysokém lesku, za použití různých kovů, tkanin, plastů, nejoblíbenějším materiálem však stále zůstává dřevo, které se k výrobě nábytku používá již od nepaměti.

Vytvořte stylový a útulný domov

Dřevo, zejména masivní, váš dům nebo byt příjemně provoní. Interiér vybavený dřevěným nábytkem působí teple a útulně a většinou z něj na vás dýchne „domov“. Nebojte se dřevo kombinovat i s jinými materiály, ale ne více než jedním. Pak už bude interiér působit přepláceně a nevkusně. Například jídelní židle z masivu vypadají skvěle v kombinaci s tkaninou, koženkou, ale i plastem. Záleží jen na vašem vkusu a vašich požadavcích. V barvě tkaniny dolaďte zbytek jídelny nebo kuchyně.

Základem je kvalitní stůl

Kuchyně a obývací pokoj jsou dvě místnosti, kde se rodiny či partneři potkávají a tráví nejvíce volného času. Obě místností mají jedno společné – oběma dominuje stůl. Než učiníte unáhlenou koupi, ujasněte si, kolik lidí bude ke stolu usedat. Je zbytečné kupovat velký mohutný stůl, když jste jen pár nebo malá rodina. Raději investujte do jeho kvality, kterou poskytují stabilní dřevěné stoly, které se nebudou po pár měsících viklat.

Konferenční stolky volte přiměřeně velké vaší sedací soupravě. Pokud máte malé děti, vyvarujte se skleněných výplní.

Kvalitní nábytek na míru

Jste rádi originální, ale současně oceňujete kvalitu a funkčnost nábytku? Společnost Belterra se zabývá výrobou nábytku z masivu a dýhy již od roku 1997 a svou nabídku neustále rozšiřují, zejména podle italského designu. Proto mají mnoho spokojených zákazníků, kteří je rádi dále doporučují.