Vybavení autolakoven

S rostoucím počtem motorových vozidel na našich silnicích stoupá i počet dopravních nehod. Tento stav samozřejmě vyžaduje vyšší počet autoopraven a lakoven. Pokud se chystáte vybudovat si novou lakovnu, nebo zmodernizovat stávající, budete potřebovat odpovídající vybavení. Kompletní vybavení lakoven dodává specialista na lakování Auto Fit, s.r.o., se sídlem v Brně.

Sortiment Auto Fitu

Společnost Auto Fit patří k předním dodavatelům komplexního řešení v oblastí povrchových úprav v autoopravárenství a v průmyslové výrobě. Je hlavním dovozcem a distributorem lakovacích systémů Nexa Autocolor a materiálů značek MaxMeyer, Selemix a Mipa. Zákazníkům dodává veškerý sortiment pro lakovny, od lakovacích kabin, přes sušící zařízení, infrazáriče, kompresory, stříkací pistole, filtry, vzduchotechniku až po drobné ruční nářadí, maskovací papíry a pásky, případně i ochranné pomůcky a další věci, které jsou při lakovacích pracích nezbytné. Firma nabízí i poradenství ohledně vybavení lakoven a rozvržení v konkrétní prostoru, aby co nejlépe vyhovovalo pracovním podmínkám.

Vybavení autolakoven

Základem moderního vybavení autolakoven jsou autoopravárenské lakovací systémy. Jedničkou je technologický systém značky Nexa autocolor. Nejvýznamnější inovací poslední doby je unikátní systém vodouředitelných bází Aquabase Plus. Jedná se o komplexní systém vodouředitelných barevných bází, který zaručuje vysokou kvalitu a flexibilitu, zkracuje procesní časy jejichž výsledkem je dokonalý finální povrch autokaroserie.

Lakovací kabiny

Jak pro malé lakovny, tak i pro velké průmyslové provozy jsou díky své variabilitě velice vhodné lakovací kabiny SAIMA. Společnost Auto Fit nabízí tři typy lakovacích kabin, a to BETA, GAMMA a GRANDI MEZZI. První dva typy kabin jsou vybaveny trojkřídlými nebo čtyřkřídlými vraty a stěny tvoří sendvičové panely. Lakovací kabina může být instalována na kovové základně z pozinkovaných ocelových profilů. Průmyslové lakovací kabiny GRANDI MEZZI jsou určeny pro lakování velkých vozidel nebo rozměrných výrobků. Všechny lakovací kabiny lze uzpůsobit konkrétním podmínkám a požadavkům zákazníka.