ČOV bez papírování a starostí

Také chcete pořídit ČOV, vyřešit tím problém s kanalizací a zároveň ušetřit čas i peníze? Je to prosté. Potřebujete jen získat profesionální nákres od projektanta, posudek hydrogeologa, oficiální souhlas úřadů a zakoupit samotnou ČOV. Ať už to zařizujete pro sebe nebo firmu, postup je stejný.

Za normálních okolností byste to celé museli pracně zařídit sami, ale na trhu se objevila nová služba, která za vás vyřídí vše automaticky. Jak to probíhá? Nejdříve proběhne úvodní diskuse. Ta je zadarmo. S konzultanty pořešíte všechno podstatné ohledně vašeho objektu. V dalším kroku obdržíte dokumentaci i hydrogeologický posudek, kancelář za vás vyřídí i úřady, pořídí se čistírna a toť vše.

Jestliže chcete vědět více, doporučujeme obrátit se přímo na společnost ZAKRA. ZAKRA se zaměřuje na techniku jako čističky odpadních vod a kanalizaci, zpracovává dokumentace i posudky. Množství potěšených klientů z minulosti, nemálo realizovaných projektových dokumentací a pozitivní reference jsou jasným argumentem, proč využít právě je.