Jak na pronájem dodávek v Brně

Pronájem čili půjčování vozidel využívá stále více firem i jednotlivců. Tento způsob používání vozidel se těší oblibě zejména pro celou řadu výhod. Zákazníkovi odpadají starosti s údržbou, úhradou provozních nákladů, se sledováním servisních termínů a termínů přistavení vozidla do STK, nebo s placením povinného ručení či havarijního pojištění. Pokud nemusíte za půjčení auta platit vysokou částku, je to vhodné řešení pro krátkodobé i dlouhodobé vypůjčení.

K jakému účelu lze dodávku použít?

Nejlevnější pronájem dodávek v Brně nabízí půjčovna dodávek MibilityRent.cz. Tato brněnská půjčovna disponuje novými a pravidelně servisovanými dodávkami a mikrobusy. Této služby mohou využít firmy i běžní občané, kteří potřebují přepravit jakýkoliv drobný materiál, nábytek, zboží nebo výrobky. Dodávka neboli užitkové vozidlo je vhodná pro převoz většího množství materiálu na stavbu, pro přepravu nábytku z obchodu nebo při stěhování, při zakoupení spotřebičů a potřebě jejich přepravení domů, pro přepravu pracovních nástrojů jako jsou zahradní sekačky, malé traktůrky a další pomocníci na zahradě.

Proč využít pronájem dodávky?

Pro malé firmy je půjčení dodávky v Brně výhodné z mnoha důvodů. Předně se nemusí starat o vlastní vozový park a vynakládat peníze na provoz včetně placení řidiče. Fyzické osoby nemusí být v případě aktuální potřeby odkázáni na přepravní firmy, neboť zapůjčené užitkové vozidlo zaparkují u svého domu a mohou jej využít kdykoliv podle své potřeby. Vedle jednoúčelového využití si můžete dodávku či mikrobus vypůjčit i na delší dobu a vyrazit s rodinou na víkend nebo i zahraniční dovolenou.

Výhody pronájmu dodávky

Půjčovna dodávek Pujcenidodavkybrno.cz v Brně nabízí zájemcům o pronájem užitkového vozidla bezkonkurenční výhody, které činí tuto půjčovnu nejlevnější v Brně. Jedná se například o výhody:

  • dodávku nebo mikrobus je možné si pronajmout na jakoukoliv dobu
  • ceny za pronájem začínají již od 150 Kč na hodinu
  • všechna vozidla jsou nová a jejich technický stav je pravidelně kontrolován
  • spoluúčast u havarijního pojištění je od 2.000 Kč
  • na výběr je 37 dodávek a 14 mikrobusů
  • brněnská půjčovna je otevřena 7 dní v týdnu včetně státních svátků
  • zákazník má možnost požádat o přistavení dodávky či mikrobusu po celém území ČR
  • půjčovna nabízí i službu shuttle servis, což je půjčení vozidla je bez kauce s řidičem (i ovládajícím angličtinu).