I textil si zaslouží příjemnou vůni

Nejen domácnost, ale i textilie občas potřebují provonět. Patříte ke kuchařům, kteří doma často připravují aromatická jídla, která zanechávají na domácích textiliích výpary a nepříjemnou vůni? Často se setkáváte s přáteli, kteří jsou notoričtí kuřáci a vaše oblečení je pak načichlé kouřem? Pomůže vám osvěžovač textilu.

Proč použít osvěžovače textilu

Příjemná vůně má velmi pozitivní vliv na lidskou psychiku. Osvěžovač textilu pomáhá odstraňovat nepříjemné zápachy, k textilu je však šetrný, nezanechává na něm skvrny a po dlouhou dobu zanechává pocit svěžesti a čistoty. Lze jej aplikovat nejen na prádlo, ale i závěsy, záclony, koberce, předložky, potahy či čalounění nábytku. Přírodní osvěžovač textilu je velmi oblíbeným prostředkem v hotelových pokojích i v dalších prostorách hotelů. Výhodou je i snadná aplikace a to díky rozprašovači, v němž jsou osvěžovače textilu umístěny. Osvěžovače textilu jsou zkrátka moderními a efektivními prostředky a to za velmi přijatelné ceny.

Vůně BIS

Vůně Bis jsou kvalitní osvěžovače, které využívají inspiraci v přírodě a to především v přírodě chorvatské. Můžete z nich cítit nejen závan lesů, ale i moře. Inspirovat se můžete nabídkou, kterou naleznete na e-shopu vunebis.cz. Vybírat můžete z několika různých řad a to jak vůně pro textil, tak i vůně do bytu. Díky intenzivním vůním bude váš dům, ale i jakýkoli prostor provoněn příjemnými tóny citrusů, především mandarinky a pomeranče, květin (levandule, růže, jasmín, kosatec, lilie, frézie) či pomerančového květu. Na své si přijdou i milovníci vůní dřevitých. V nabídce naleznete vůni cedrového či santalového dřeva nebo vůni lesa.Do některých vůní jsou přidávány i přírodní esence.

Všechny osvěžovače rychle a dokonale pohltí pachy a váš textil i vaše domácnost tak bude vždy provoněná jen vůněmi příjemnými.