Hubněte bez hladovění

Hubnout bez hladovění není nemožné. Drtivá většina lidí si dietu představuje příliš drasticky, hubnout se dá i snadno a bez většího úsilí. Když máte při ruce keto balíčky, které jsou vyvážené a mají dostatek živin, jste na dobré cestě.

Keto dieta je plná vlákniny, vitamínů a minerálů. Vaše tělo tak sacharidový deficit ani nezaznamená. 30 denní dieta přináší první pozitivní výsledky. Výhodou je, že se si nemusíte odpírat ani čokoládu. Tato verze je lahodnější a nejsou v ní cítit žádné ztužené tuky. Proč? Jednoduše tu nejsou a chuť je obohacená o to pravé, co má každá čokoláda mít a bohužel nevlastní – kakao.

Jednotvárným stravováním nezhubnete

Zapomeňte na diety, které tělu nepřinesou užitek. Jakákoliv jednotvárná strava tělu spíše uškodí. Navíc v mnoha případech s jojo efektem. Když tedy budete konzumovat pouze ananas nebo meloun, sice zhubnete, ale jen principem odvodnění. Ten je sice užitečný v procesu detoxikace, ale váš organismus potřebuje vodu. To je pádný důvod, proč se těmto dietám vyhnout.

Pestrý jídelníček je nejlepším řešením. Naše strava, kterou vám na zlatém podnosu naservírujeme ve formě proteinových balíčků je plnohodnotná a nekalorická. Dala by se zařadit do kategorie fitness jídel. Ketonová dieta obsahuje proteinové koktejly, kaše, polévky, tyčinky i omelety. Kdo by takovému pokušení odolal? Navíc vynikají i autentickou chutí a vůní. Ovoce je tu skutečně ovocem a tělu tak dodáváte luxusní dávku vitamínů, minerálů i stopových prvků.

Buďte twiggy, s námi se vám to podaří

V tomto procesu je také moc důležité zachovat pravidelnost. Jednotlivé porce jídel si rozdělte do šesti denních dávek s pauzou 2,5 hodiny. Potom už je v podstatě jedno, jestli jste si dali omeletu k snídani nebo večeři. Proteinová dieta a její režim je vysoce individuální a podpoří to, nač máte právě chuť. Bez výčitek si tak dopřejete i pár kostiček čokolády. Jak se vám česká podoba ketonové diety líbí?