Hodiny – funkční a atraktivní dekorace do bytu

Jistě nechceme chodit pozdě do práce nebo na smluvené schůzky, raději si pořídíme hodiny, které budou spolehlivé a také v neotřelém designu. Oč tu tedy kráčí? Jde o to skloubit funkčnost hodin s jejich designem a se stylem vašeho bydlení.

Nástěnné hodiny

Nástěnné hodiny jistě nikoho neurazí. Patří mezi zlatý standard, který vlastníme v domácnosti téměř všichni. Na stěně si jich můžeme všimnout, ale někdy ani nemusíme. Pokud někam přijdeme a rozhlédneme se po bytě, nemusí být nutně prvním podnětem k rozplývání.
Chcete, aby vaše hodiny upoutaly každou přicházející návštěvu? Trendy jsou hodiny různých tvarů, ciferníků a motivů. Velké číslice, oblé či hranaté tvary a motivy od motýlů až po rybičky jsou v kurzu a hodí se do novodobého stylu bydlení.

TIP: Hodiny a další reklamní a dekorační předměty koupíte na e-shopu firmy Propaq, která nabízí také potisk těchto produktů.


Nalepovací hodiny

Tyto hodiny jsou inovací nástěnných hodin. Jsou praktické, protože se jen nalepí na požadované místo. Číslice, které si poskládáte do nejrůznějších tvarů se tak pro vás stanou zábavnou činností, u které můžete zaměstnat i vaše děti. Strojek, který je nalepen uprostřed, je spolehlivou časomírou, která vás nezklame. Ovšem podmínkou je kvalitní strojek, dejte přednost quartzu, švýcarská kvalita vás nezklame. Nadčasové hodiny, které se hodí do minimalistických interiérů, kde vévodí hravost, vzdušnost a čistota.


Stolní hodiny

Stolní hodiny jsou známy spíše jako zastaralou verzí hodin, kterou si zřejmě pamatujeme z dob retro. Ovšem mají také něco do sebe. Je to jejich kouzlo, které nás vtáhne do dob minulých. Hodí se do domácností, kde je dostatek prostoru k jejich umístění a preferují vintage či retro styl. Na jejich výrobu se hojně využívá skla a dřeva.
V dnešní době se ovšem objevují i hodiny tohoto typu, které jsou velmi moderní. Zaujmou svými barvami a kombinacemi. Vznikají i stolní hodiny talířovitého tvaru s exkluzivními motivy a výraznými akcenty. Plexisklo se tak stalo jejich součástí. Moderní domácnost se bez nich neobejde.


Pendlovky

Hodiny s bohatou historií, jenž je staví na přední příčky oblíbenosti u sběratelských náruživců. Jejich chod zajišťuje kyvadlo, které je opravdu těžké, ale přitom bytelné. Jsou to hodiny s opravdu dlouho životností. K vidění jsou v různých antikvariátech, ale jistě je můžete objevit i jako poklad na půdě po starých předcích. Opět se hodí do retro nebo vintage stylu bydlení. Unikátů výtvarného artefaktů je tak celá řada, stačí si vybrat.