Hodinový manžel vám pomůže kdykoliv a kdekoliv

Každému z nás se již určitě někdy stalo, že se mu v bytě něco porouchalo. S opravou elektrického vedení nebo vodoinstalace si poradí jen málokterý muž. A pokud jde o osamělou ženu, bývá takovýto problém často neřešitelný. Nezbývá než volat řemeslníka nebo odbornou firmu, což je ovšem většinou problém. Buď mají hodně zakázek a čekací doby jsou dlouhé, nebo vás odmítnou s tím, že se jedná jen o drobnost, která nespěchá. Nevíte-li si pak rady, nevěšte hlavu, jelikož z nesnází vám vždy pomůže hodinový manžel.

Jak si hodinového manžela objednat

Je to jedinečná služba, kterou si objednáte prostřednictvím webu nejlepsihodinovymanzel.cz. Dispečink vám poskytne kontakt na hodinového manžela, který to má k vašemu bydlišti nejblíže. Rychlost a spolehlivost je zajištěna díky spolupráci s hodinovými manžely po celé České republice.

Jaké služby hodinový manžel poskytuje

Hodinový manžel si poradí s jakýmkoliv problémem. Řemeslník nebo firma vám sice opraví závadu, ovšem manžel na hodinu je díky své všetrannosti a šikovnosti připraven a schopen poradit si ve vaší domácnosti s čímkoliv. Nosí s sebou příslušné nářadí a náčiní, aby jej nic nezaskočilo. Kromě požadované opravy jej můžete požádat o instalaci žaluzií, vymalování bytu nebo i o různé práce na zahradě, se kterými by si věděl rady jen zkušený zahradník.

Proč je hodinový manžel výhodný?

Především si poradí s každým problémem, neboť je všestranný, zkušený a dobře vybavený. Opraví kapající vodovod, protékající záchod, vymění vodovodní baterii a podobné zdánlivé drobnosti, se kterými byste se zbytečně mořili, a které by vám instalatér pravděpodobně odmítl opravit, nebo byste museli čekat, až bude mít čas.

Na rozdíl od řemeslníků či odborných firem je hodinový manžel levnější. Platí to i pro takové práce, jako je výměna zásuvek, zářivek, či oprava pojistek, což obvykle provádí elektrikář, který by si naúčtoval vyšší cenu. Hodinový manžel po sobě navíc vše uklidí a uvede do původního stavu.