Hledáte postel, která zajistí pohodlí i eleganci? Vsaďte na kov

Není nad pořádnou bytelnou postel, která unese i nadváhu a její životnost je téměř nekonečná. Tyto atributy dokonale splňuje kovová postel. Bohatý sortiment tohoto nepostradatelného kusu nábytku najdete v e-shopu mbytshop.cz.

Vybírat si můžete jak postele v moderním stylu, tak i úžasné kovové postele romantických tvarů. Specifičnost těchto postelí spočívá právě v kvalitním a pevném materiálu. Na rozdíl od postelí dřevěných získá vaše ložnice na větší originalitě, neboť kovový materiál je u nábytku stále ještě zvláštností. Kovové postele jsou nabízeny ve variantě dvoulůžka o různých šířkách, ale koupit si můžete i kovové jednolůžko. Tato varianta je oblíbená zvláště mezi teenagery, nebo je vhodná do malého bytu starého mládence, stejně jako seriózního pána.

Typy kovových postelí

E-shop mbytshop.cz se sídlem v Pardubicích, ale z jehož bohatého sortimentu si můžete vybírat prostřednictvím internetu i v pohodlí svého domova, uspokojí i náročné zákazníky. Na výběr je spousta druhů a typů kovových postelí, které vynikají mimořádnou kvalitou, perfektním provedením i nevšedním designem. Příkladem střídmého a vkusného řešení je kovová postel Morena – TK v klasickém stylu s lamelovým roštem. Černý kov v kombinaci s masivním dřevem v barvě tmavého dubu je velice elegantní. Podobně působí také postel Amarilo – TK, která se liší pouze dřevem v barvě třešně. Kdo touží po vyšším zadním čele, dá zřejmě přednost kovové posteli Mirela – TK v klasickém stylu, u které je elegantní kombinace stříbrného kovu s masivním dřevem v přírodní barvě.

Doplňky a dekorace

Originálně a zajímavě působí ložnice, kterou si kompletně zařídíte v kovovém stylu. Kromě kovové postele si v e-shopu můžete koupit ze stejného materiálu i různé doplňky. Například noční stolky nebo toaletní stolek se zrcadlem může mít kovovou konstrukci, na které je instalována vkusná a účelná dřevěná skříňka k ukládání potřebných drobností. Ve stejném designu jsou na výběr i různě tvarované kovové židle s dřevěným sedákem. Interiér si můžete ovšem vylepšit i různými drobnostmi, kterých je v e-shopu rovněž pestrý výběr. Ložnici i ostatní pokoje ozdobí a zabydlí například voňavé barevné svíčky, aromalampy, ale také praktické věšáky nebo němí sluhové sloužící k pověšení obleku, košile či jiných částí oděvu.