Pořiďte si potřebné vybavení pro lakovnu

Chtěli byste provozovat lakovnu nebo už lakovnou disponujete a rádi byste obměnili své vybavení? V takovém případě nemusíte složitě hledat zahraniční dodavatele, v České republice se nachází spolehlivý dodavatel, který vám zajistí potřebné vybavení práškových lakoven a sice společnost EKOL s.r.o. Společnost vyrábí a dodává zařízení pro povrchové úpravy a jsou vyvíjeny takovým způsobem, aby zajistily kvalitně odvedenou práci a zároveň byly šetrné pro životní prostředí. Od společnosti si můžete zajistit lakovny práškové, elektroferické i s tekutými nátěrovými hmotami.

Zařízení pro přípravu povrchu

V žádné lakovně by nemělo chybět zařízení pro povrchovou úpravu a zařízení pro přípravu povrchu. Závisí však na tom, jaký je vstupní materiál, tedy jestli je to třeba ocel, hliník nebo pozinkovaná ocel. Dále to závisí na tom, jaké budou následné technologické operace (od odmaštění povrchu až po noření, pasivaci aj.). Společnost vám může dodat komorové postřikové stroje, ponorové stoly, vanové linky, průběžné postřikové stroje s různými druhy dopravy (např. podvěsné, jedno a dvou dráhové dopravníky, roštové dopravníky, válečkové dráhy a jiné).

Široká škála možností

Společnost se postará také o lakovací kabiny a lakovací linky. Samotná volba lakovny závisí na faktorech, jako jsou kapacita, velikost lakovaných předmětů a prostorové možnosti. Nátěrové hmoty je možné nanášet více způsoby, může jít o ponorové nanášení, ruční nanášení, automatické nanášení nebo robotické nanášení. Společnost vyrábí také galvanické linky, stanice pro přípravu demineralizované vody, zneškodňovací stanice pro čištění průmyslových odpadních vod, zařízení membránové separace a další. Zjistěte všechny vaše možnosti a více informací přímo na stránkách společnosti Ekol.cz.