Není nad domácí vajíčka. Snesou vám je kuřice z českého chovu

Pokud patříte mezi majitele rodinného domu se zahradou, pak se rozhodně vyplatí pěstovat si vlastní kuřice, které vám budou snášet domácí vajíčka. Prodej kuřic z českého chovu nabízí společnost KURICE.CZ.

Kuřice z českého chovu

Na stránkách kurice.cz si můžete objednat kuřice z českého chovu. Nikam si pro ně nemusíte jezdit, dovezou vám je až k vám na zahradu. Také druh a termín závozu si vyberete sami. Pak už jen stačí objednat potřebné množství – telefonicky, e-mailem nebo pomocí objednávkového formuláře a počkat, až vám kuřice dopraví. Vybrat si můžete z programu slepice dominant nebo kuřice hendrix.

Program Hendrix se zaměřuje nejčastěji na slepičky Isa Brown nebo Dekalb white. Tyto druhy nabízejí velmi výkonnou snášku. Program Dominant se zaměřuje na kuřice barevně pestřejší, snáška je však o něco málo slabší. Kromě kuřic si objednejte i kvalitní krmivo nebo doplňky stravy pro hospodářská zvířata.

Proč právě společnost Kurice.cz?

Zaměřuje se především na malé chovatele a na majitele rodinných domků. Se svým zákazníky pěstuje dobré vztahy a ocení i zpětnou vazbu, co se chovu a krmení dodaných kusů týká. Díky tomu může získané poznatky uplatňovat pro svoji další činnost. Objednávka je snadná a rychlá a objednané kuřice vám dopraví až na vaši zahradu. Pro chov používají jednodenní kuřata společnosti Integra Žabčice nebo Dominant CZ. Podmínky pro chov jsou moderní a také veterinární péče je velmi kvalitní. Samozřejmostí jsou poskytované rady a konzultace co se chovu, krmení i veterinární péče týká.

Kromě výše zmíněných služeb si na webu společnosti můžete vybrat i kvalitní kurník a to jak model zateplený, tak i nezateplený. Ani o sestavení se nemusíte starat, neboť k vám dorazí kurník již složení a jako bonus je doprava zdarma.