Dřevěná lodní mozaika ozdobí i váš domov

Milujete dřevo, které je dokonalý přírodní materiál vhodný do téměř jakéhokoli interiéru? Pak by pro vás mohly být vhodnou volbou obklady z lodního dřeva, které nabízí společnost ShipWood. V její nabídce naleznete originální dřevěné obklady ze starých lodí Dálného východu, které se mohou stát ozdobou i vašeho domova.

Unikátnost mozaiky

Každá mozaika je originál, který je unikátní svým vzhledem. Také má svůj vlastní příběh. Jednotlivé mozaiky jsou vyrobené ze dřeva z vysloužilých lodí, které pocházejí z Filipín, Malajsie, Thajska, Vietnamu nebo z Číny. Každý díl je jedinečný a nikdy nenajdete dvě totožné mozaiky. Každá je originální. Obklady jsou jedinečné svojí působivou reliéfní strukturou, potěší vás i mimořádně živé barvy a jejich odstíny, dýchnou na vás velké dálky a zajímavé příběhy, které má dřevo za sebou. Každý jednotlivý díl je vždy pečlivě ošetřený. Používá se vodou ředitelné černé lepidlo, které vyhovuje i nejvyšším bezpečnostním požadavkům.

Využití dřevěné lodní mozaiky

Obklady lze využít jak v prostorách komerčních, tak i soukromých. Každá mozaika je originál, který se vyrábí z několika druhů exotických dřevin a lze ji použít jako obložení designové stěny, baru, sloupků mezi okny nebo komínů. Vytváří dokonalou dekoraci za televizí v obývacím pokoji nebo postelí v ložnici. Lze ji použít i do koupelny nebo na toaletu. Kromě zdi ji můžete umístit i na strop a dokonce i na podlahu.

Možná nyní přemýšlíte nad tím, že dřevo do koupelny zrovna není ideální materiál. Dřevo z lodí je právě ideální. Vzhledem k tomu, že se lodě plavily po moři, dřevo se stalo odolné vůči vlhkosti, nepodléhá hnilobě ani jiným změnám, které by mohla způsobovat vlhkost.

Na webu shipwood.cz naleznete různé druhy dřevěné mozaiky, především ve stylu VINTAGE. Porozhlédněte se zde a nechte se unášet na vlnách fantazie.