Do jakých prostor se hodí rolety den a noc?

Hit posledních let si oblíbila celá řada klientů. Do jakých prostor se vlastně hodí rolety den a noc? Čím jsou typické?

Tam, kde nejsou garnýže

Pokud nemáte dosud v místnosti garnýže a přemýšlíte nad tím, jak místnost vhodně zatemnit, možná jste také narazili na rolety den a noc. O co vlastně jde a do jakých prostor se tato kombinace roletového a žaluziového mechanismu hodí?

Dvě vrstvy látky

Rolety den a noc jsou také označovány jako Duo rolety. Jejich název napovídá o tom, jaký budou plnit účel – skutečně vám skvěle poslouží po celý den, zatímco v noci dobře zastíní celý prostor místnosti. Je to dáno tím, že jsou na ně použity dvě vrstvy látek. Ty se vzájemně překrývají přesně podle vašich aktuálních potřeb.

Moderní vzhled

Mezi největší výhody patří snadná montáž, kterou zvládnete naprosto sami. Bez nutnosti vrtat do oken, bez potřeby řemeslníků. Rolety den a noc mají navíc moderní vzhled a hodí se proto také do prostorů, které jsou tvořeny v souladu se současnými trendy v oblasti bydlení.

Záleží na vašich potřebách

Rolety den a noc se dají sehnat v mnoha odstínech a provedeních. Vždy záleží na barvě tkaniny, kterou zvolíte. Čím bude tmavší, tím větší zastínění vám v noci nabídne. Stoprocentní zastínění není možné s touto technologií nikdy, většinou ji totiž ani nikdo nevyhledává.

Do jakých prostor se hodí

Rolety den a noc jsou výrobek, který se dá využít ve všech místnostech v bytě. Lidé si je pro svůj vysoký komfort oblíbili nejen v ložnici, dětském pokoji, obýváku a kuchyni, ale také v koupelně. Moderní design a praktické využití rolet se ale osvědčuje i v nebytových prostorech, kde udává styl řady kancelářských místností a provozoven.

Rolety den a noc jsou praktické pro využití v celé domácnosti, ale také v kancelářích a provozovnách. Míra zastínění závisí na vámi zvolené barvě.