Vkusné a stylové vánoční osvětlení

Dříve se moc vánoční světelné dekorace nepoužívaly, zbytečné plýtvání elektrickou energií. Dnes si nikdo neumí představit Vánoce bez blikajících světýlek. A díky LED technologii si můžeme dopřát světel, kolik nám je libo. LED vánoční osvětlení má sice vyšší ceny jak klasické žárovky, ale velmi nízká spotřeba proudu nám to vynahradí.

Navíc šetříme životní prostředí, při výrobě ledek se nepoužívá rtuť, jako je tomu u zářivek. Dokonce trh nabízí elektrické svíčky k nerozeznání od těch pravých. Pochopitelně vosková svíce je více romantická, ale hlídejte stále hořící plamínek, zejména máte-li doma děti a chlupaté miláčky.

Vánoční osvětlení raději nenakupujte na ulici

Moderní vánoční osvětlení pořízené v ověřených obchodech, mají kvalitní izolaci kabelů a vaše domácnost s nimi bude v bezpečí. Další výhody LED světel. Obrovská životnost, nehrozí jako u obyčejných žárovek přepálení wolframového vlákna. LED diody netopí, minimální příkon, vysoká mechanická odolnost vůči otřesům a nárazům. Nic nebrání tomu, abyste si pořídili tolik oblíbené světelné závěsy, které připomínají zářící vodopád nebo svítící rampouchy. Velmi impozantní jsou obří závěsy v délce jednotek až desítek metrů. Tyto luxusní dekorace využijí podnikatelé při výzdobě obchodů nebo reprezentativních firemních prostor.

Vánoční osvětlení v podobě hada

Neopomeneme girlandy, různě dlouhé světelné řetězy. Jejich svítící součásti mohou být sněhuláci, komety, hvězdičky, vločky nebo krystaly ploché i trojrozměrné (2D a 3D motivy). Venkovní prostředí zdobíme světelnou dekorací připomínající dlouhého hada. Toto vánoční osvětlení se vyrábí z měkké silikonové trubice, velmi dobře tvarovatelné. To dává prostor vaší fantazii, která je bez hranic. Moderní vánoční osvětlení rozsvítíte dálkovým ovladačem, některé fungují až na vzdálenost 10 metrů.

Doporučujeme recepty na vánoční cukroví