Developerské projekty a luxusní nemovitosti v Praze

Praha je jedinečným místem k bydlení. Její historické jádro i ostatní části nabízejí řadu možností k rekonstrukcím a modernizacím objektů. Z řady z nich se již podařilo vytvořit luxusní nemovitosti Praha, na čemž má velkou zásluhu Realitní kancelář LUXENT sídlící v Praze 1, Palacká 15.

Cílem kanceláře je rychlý prodej nebo pronájem nemovitostí klientů, kteří o prodej požádají a také vytváření komfortních developerských projektů. Portfólio kanceláře obsahuje pestrou škálu nemovitostí v podobě činžovních domů, kanceláří, restaurací, hotelů a také pozemků v samotném středu Prahy i v jejím bezprostředním okolí. Zájemcům nabízí profesionální přístup a investiční poradenské služby na nejvyšší úrovni, a to nejen v češtině, ale i v angličtině, němčině, španělštině a ruštině.

stažený soubor (4)

Luxusní bydlení

Kromě prodeje nemovitostí nabízí realitní kancelář také skvělé a zajímavé developerské projekty Praha. Vesměs se jedná o zajímavé lokality, ať už se jedná o Prahu 1-Malou Stranu, Břevnov, Nové Město, či další části Prahy. Předmětem nabídky jsou krásné byty i domy, či stavební pozemky vhodné pro developerské projekty. Příkladem za všechny může být jedinečný nový koncept luxusního bydlení v samém srdci hlavního města, a to U obecního dvora na Starém Městě.

stažený soubor (5)

Jedná se o unikátní lokalitu mezi ulicemi Pařížská, Dlouhá, Kozí a Bílkova. Z původního objektu z 15. století zde po precizní rekonstrukci vznikla luxusní rezidence, kde je 12 samostatných bytů. Jednotlivé budovy jsou situovány do kruhu, v jehož středu je travnaté atrium. Toto bydlení je ukázkou dokonalé harmonie pohodlného a luxusního bydlení s historickou atmosférou města. Okolí nabízí nesčetné pamětihodnosti, ale i řadu vyhlášených kulturních stánků, restaurací a kaváren. Výborné je i dopravní spojení a kvalitní školy.

stažený soubor (1)

Zajímavé pozemky

Realitní kancelář má ve svém portfóliu i pozemky na prodej Praha, které jsou vhodné k výstavbě rodinných domků, bytových domů, ale i pro developerské projekty, včetně velkých pozemků o rozloze desítek tisíc metrů čtverečních. Jedná se o pozemky prakticky ve všech směrech od středu Prahy, ale i v některých oblastech Středočeského kraje. Zájemcům zajistí realitní kancelář LUXENT vše potřebné, co je k nákupu potřeba, poradí s financováním i právními otázkami.