Objevte výhody plechové garáže

Považujete garáž za drahý luxus, který si mohou dovolit pouze movitější lidé? Už nemusíte, garáž vůbec nemusí být velkou investicí a pořídit si jí může každý. Garáž nemusíte složitě stavět a investovat do ní stovky tisíc korun, vzhlednou a moderní garáž můžete mít i kolem deseti tisíc korun, stačí zvolit plechové garáže od firmy StalConcept.

Plechové garáže v mnoha provedeních

Zajistěte si takovou garáž, která bude odpovídat vašim požadavkům, firma vám nabízí plechové garáže v mnoha velikostních provedeních. Můžete mít garáž se střechou, která je sedlová nebo s bočním nebo zadním spádem, může mít různé otevírání vrat, může jít o dvojgaráž a také může být v mnoha barevných provedeních. Zde se vám nabízí různé barvy v matném nebo lesklém provedení vybrat si můžete i plechové garáže s imitací dřeva, mají opravdu krásný vzhled a hodí se obzvláště k dřevostavbám nebo k chatkám.

Garáž může být využita k většímu množství účelů, tedy nejen jako prostor po váš vůz, ale může jít třeba i o dílnu, o sklad nebo třeba o dřevník nebo o kůlnu na nářadí. Využití je mnoho a firma vám může zajistit i zahradní chatky nebo kotce pro psy. V ceně každého produktu je zahrnuta i doprava a montáž garáže. Vy tedy nemusíte mít s garáží žádnou práci, pouze pro ní uvolníte dostatečný prostor a upravíte terén. Firma vám za příplatek zajistí i ukotvení garáže, ale můžete sami připravit betonovou desku nebo betonové patky s přesahem kolem 15 centimetrů. Pro položení garáže je zapotřebí rovný terén a vypodložení plechové garáže v rozích. Za minimální investici můžete mít krásnou, pevnou garáž, která vám zajistí dlouhou životnost a bude skvěle sloužit účelu, pro jaký jste si jí pořídili. Nabídka firmy je velmi široká, zajisté v ní najdete takový model, který vám bude po všech stránkách vyhovovat.