Sháníte nový byt či dům?

Rozhodli jste se přestěhovat z pracovních důvodů? Nebo čekáte rodinu a budete potřebovat větší byt nebo dům? První, co jistě uděláte je poptávání u rodiny, přátel a kolegů. Dalším krokem bude prohlížení inzerátů na internetu, mnoho z nich se může zdát pochybných a dejte na svůj instinkt. Lidem se daří dobře a sehnat vysněný dům či byt, který by přesně odpovídal vašim požadavků není lehké. Dalším krokem zpravidla bývá vyhledání realitní kanceláře nebo realitního agenta. Bohužel se v tomto oboru objevuje mnoho podvodníků a každý už někde někdy zaslechl historku o napáleném známém. Vyvarujte se takových lidí a vsaďte na poctivé, precizní a slušné realitní agenty, kteří odvádí svou práci kvalitně jen k vaší spokojenosti. Přesně takovými jsou www.realityvencovsky.cz.

Využijte nadstardních služeb

Realitní makléř je povolání, které potřebuje vysokou odolnost proti stresu, obrovskou trpělivost a umění jednat s lidmi. Přesně takovými makléři jsou bratři Josef a Patrik Vencovský, kteří pracují v zastoupení velmi známé a léty prověřené společnosti RE/MAX G8 Reality.

Kromě klasické nabídky nemovitostí k prodeji nebo pronájmu, můžete využít profesionálního odhadu vaší nemovitosti. Pokud následně svěříte prodej své nemovitosti realityvencovsky.cz, máte odhad zcela zdarma v rámci služeb. Bratři mají mnoho zkušeností i se složitějšími prodeji a pomohou vám vyřešit problém se zatížení nemovitosti exekucí.

Šetřete svůj čas

Ať už nemovitost sháníte nebo prodáváte, svěřením celé transakce bratrům Vencovským ušetříte nejen peníze, ale také hodně času. Zveřejněním a propagací vašeho inzerátu jejich práce rozhodně nekončí. Součástí poskytovaných služeb je také zařízení veškerých úřadů, příprava předprodejní a následně i prodejní smlouvy a všechny ostatní náležitosti, které se nákupu nebo prodeje týkají.