Čeká vás rekonstrukce bytu? Najměte si profesionály

Společnost PROVÁDÍME zajišťuje stavební práce a rekonstrukce bytu všeho druhu. Objednat si můžete i rekonstrukci domu, koupelny, elektrických rozvodů, vodoinstalace. Problémem není ani pokládka podlahy a dlažby. Společnost zajišťuje kompletní realizace s profesionálním přístupem.

Společnost PROVÁDÍME

Jedná se o stavební firmu, která provádí nejen rekonstrukce bytu praha. V její nabídce naleznete široké spektrum stavebních činností. Pole její působnosti je Praha a okolí. Svým zákazníkům poskytuje kompletní servis, který zaručuje kvalitu odvedené práce. Volit můžete z různých alternativ takovou, která bude odpovídat vašim požadavkům a představám. Společnost při rekonstrukci používá velmi kvalitní materiály, které odebírá od renomovaných a prověřených dodavatelů stavebních materiálů. Celkovou cenu rekonstrukce obdržíte ještě před zahájením prací. Objednat si můžete kompletní stavbu na klíč spojenou s dalšími montážními pracemi. Společnost zajistí všechny dodávky pro všechna řemesla. Zákazníka staví vždy na první místo.

Nabídka služeb

Nabídka rekonstrukce bytu nebo domu zahrnuje jak návrhy, tak i vlastní realizace. Starat se nemusíte ani o potřebná povolení, revize a závěrečnou kolaudaci.

Rekonstrukce je prováděna na klíč. Zaměstnanci společnosti zajistí potřebné dodávky stavebních prací, řemesel, instalací a všeho, co s rekonstrukcí souvisí. Vy budete bez starostí. Šetříte tak svůj čas i finance.

Rekonstrukce se týká také vodoinstalace, elektroinstalace, montáže odpadního potrubí a to nejen v soukromých, ale i veřejných objektech.

Objednat si můžete i malířské práce a to jak v interiéru, tak i v exteriéru. Pro malbu a nátěry jsou využívány pouze kvalitní výrobky, které poskytují renomované značky. Samozřejmostí je také zajištění úklidových prací.

Do nabídky služeb patří i renovace nebo nová pokládka podlah. Volit můžete ze širokého portfolia podlahových krytin.