3 tipy na kosmetické balíčky pro ženy, které o sebe dbají

Pánové, přinášíme vám 3 osvědčené tipy na zajímavé kosmetické dárkové balíčky pro vaše partnerky. Každá žena chce být krásná a s touto kosmetikou získáte plusové body. Pojďme se podívat na tři balíčky, které vaší milované zajisté vykouzlí úsměv na tváři.

Vánoční kosmetický balíček

Jeden z nejoblíbenějších kosmetických balíčků je vánoční dárkový balíček, který obsahuje zvlhčující, regenerační krém REGENERAGE, vyživující mléko ALOE VERA s baktericidním účinkem a krém věčného mládí ANTI-AGE VINUM. Pokud chcete opravdu potěšit svou ženu a dát jí najevo, že vám na ní záleží, je tohle ta pravá volba.

Dárkový kosmetický balíček

Kosmetický balíček v dárkovém balení je dalším skvělým tipem, pokud chcete své ženě udělat radost. Tento balíček obsahuje bahenní gel proti celulitidě ANTI CELL, zklidňující gel ALOE VERA a regenerační krém REGENERACE. Je vhodný pro každou ženu, která se chce cítit krásná a opečovávaná.

Tajemství věčného mládí

U všech žen je zaručeně nejoblíbenější krém věčného mládí ANTI-AGE VINUM, který získáte společně s dalšími přípravky ve vánočním balíčku nebo samostatně. Tento krém rozzáří Vaši ženu a jako bonus si bude připadat jako bohyně.

Společnost Laboratorios KOSEI moc dobře ví, že každá žena se chce cítit mladě, a tak vyvinula tento krém na základě jedinečné molekuly mládí zvané RESVERATROL, což je antioxidant, který se vyskytuje v polyfenolech hroznového vína a výhoncích vinné révy.

Tajemství tohoto krému skrývá v použitých složkách, jako je slunečnicový olej, avokádový olej, vitamín E, extrakt z hroznových jader a mikrosféry, která odráží světlo. Díky těmto přísadám je zaručen mladiství vzhled a vyživená pokožka.