Život v Praze znamená pracovní příležitosti i kulturní vyžití

Kdo strávil v našem hlavním městě studia, snad si ani nedovede představit, že by se vrátil do svého domovského okresního centra. Naopak, je to právě Praha, která pulzuje životem a nabídne pohodlí, ale i pracovní nabídky.

Investice do nemovitosti znamená také důležitý životní krok, jenž není radno odkládat na neurčito, i vzhledem k neustále rostoucím cenám bytů. Komfort moderního bydlení je skutečně nenahraditelný, když si na něj jednou zvykneme, snad ani nechceme jinak, že?

Žižkov je skvělým místem pro mladé

Je pravda, že Praha nabízí různorodé možnosti, doslova čtvrť od čtvrti. Byty na Praze 3 přináší nejen velkou porci zeleně, ale i dobrou dopravní dostupnost do samého srdce naší metropole. Tedy dva nejčastější požadavky mladých rodin, když dojde řeč na budoucí bydlení.

Poklidné místo, které splňuje tyto základní předpoklady, pak bude favoritem číslo jedna. Lokalita Na Vackově je v Praze jedinečnou, a to nejen z pohledu občanské vybavenosti. Markety, kavárny, lékárny i základní nebo střední školy, místa pro odpočinek i řada pracovních příležitostí. Mozaika je úplná, ať už jsou priority mladých rodin jakékoliv.

Pětipokojový byt nebo malá garsonka?

Bydlení v Praze na Žižkově přináší alternativu nejen pro mladé. Jednopokojový byt nebo raději pět místností, ve kterých se pohodlně zabydlí početnější rodina? Prostorné bydlení s důrazem na moderní prvky, kde hraje důležitou roli i denní světlo. Žádný těžkopádný nábytek, ale útulný minimalismus. Balkon, předzahrádka, lodžie, ale i prostorný sklep, do nějž si uloží majitelé bytu vše, co budou potřebovat.

V okolí na ně při procházkách dýchne historie, vždyť právě tady se líbilo Jaroslavu Haškovi nebo dalším světoznámým umělcům. Necháte se pro Žižkov nadchnout také?