Zajistěte si solární elektrárnu na vašem rodinném domě

Proč by vás střecha měla pouze chránit před nezmary počasí, když vám může vydělávat peníze. Stále více domů zdobí solární panely. Jde o plochu, kterou by byla velká škoda nevyužít, Energie ze slunce je zcela zdarma a je tu pro všechny. Většina lidí nemá s problematikou solárních elektráren absolutně žádné zkušenosti a tak se jim vyhýbá. Stačí se však obrátit na experty, kteří vám vše vyřídí a do problematiky vás zasvětí. Expertem na solární elektrárny pro rodinné domy je v tuzemsku společnost Genius FVE s.r.o.

Kompletní dodávka solárních elektráren

Zajímá vás fotovoltaika na klíč? Společnost vám nezajistí tuto službu jen částečně, ale zajistí vám vše potřebné, od návrhu až po montáž a revizi. Skvělé také je, že za vás společnost vyřídí i dotaci z programu Nová zelená úsporám a také veškerou administrativu, která je se solární elektrárnou spojená. Tím spolupráce nekončí, samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis.

Stačí experty kontaktovat a oni vám doporučí optimální řešení pro váš dům. Nejde o příznivce balíčkových řešení, ke každému klientovi přistupují individuálně a tak vám stanoví řešení, které pro vás bude nejvýhodnější. K elektrárně navíc získáte záruku 10 let. Používané panely jsou schválené v EU a disponují potřebnými certifikáty.

Vaše solární elektrárna bude nonstop monitorovaná, takže budete mít jistotu, že je pod kontrolou specialistů. Nejde jen o instalaci panelů, pokud bude potřeba, tým firmy dokáže například i upravit elektroinstalaci v domě nebo napojit solární elektrárnu k potřebným spotřebičům. Zajímá vás orientační cena za fotovoltaickou elektrárnu na vašem domě? Můžete si jí snadno spočítat a sice na webu společnosti Geniusfve.cz, kde naleznete také kontakt na společnost a všechny potřebné informace, jaké potřebujete vědět. Tyto elektrárny vám zajistí z dlouhodobého hlediska skvělý profit. Myslete ekologicky a chytře, zajistit si je můžete snadno i vy.