Výměnu azbestocementových stoupaček neodkládejte

Rekonstrukce se dělají proto, aby se dosáhlo lepšího a kvalitnějšího řešení, než je to stávající, Pokud se nachází v jakékoliv stavbě materiál s azbestem, rekonstrukce má v takovém případě důležitý význam zejména pro lidské zdraví. V minulosti byli lidé obeznámeni se stavebními výhodami azbestu, jelikož je nehořlavý, pružný a odolný vůči mnoha vlivům. Nemluvilo se však o jeho negativním dopadu na zdraví. Dnes už víme, že materiál s azbestem uvolňuje drobná vlákna, která se po vdechnutí zachytí v plicních sklípcích, kde mohou napáchat mnoho škody.

Nechte azbest z domu co nejrychleji odstranit

Snad nikdo nechce mít v domě tento nebezpečný materiál a tak je nejlepší možností ho odstranit. Amatérské odstraňování azbestových materiálů je extrémně nebezpečné, protože neodborná manipulace může způsobit únik vláken do ovzduší. Vždy je zapotřebí profesionální přístup a ten vám zajistí specializovaná společnost EKOLSAN.CZ s.r.o., která se specializuje na likvidaci, odstranění a výměnu azbestocementových stoupaček v bytových domech, odstraňuje a likviduje i další azbestové materiály, včetně střech.

Výměnu takových stoupaček lze realizovat při rekonstrukci, ale třeba také při havárii nebo jinak poškozených stupačkách. Odstranění a výměna budou provedeny podle platných předpisů. Nejprve se azbest stabilizuje, následně se provede demontáž. Firma azbestové trubky zabalí, odveze a zajistí jejich ekologickou likvidaci. Jelikož firma působí po celé ČR, může se na ní obrátit naprosto kdokoliv. Pokud jste si vědomi, že máte v domě jakýkoliv materiál z azbestu, neváhejte firmu kontaktovat a zajistěte si, abyste žili v bezpečné domácnosti. Kontaktní formulář i více informací naleznete přímo na webových stránkách společnosti https://www.ekolsan.cz/stoupacky.