Výměna zámku u dveří. Jak na to?

Zabouchli jste si dveře? Byli jste vykradeni? Ztratili jste klíče nebo máte jakýkoliv jiný problém, kvůli kterému potřebujete vyměnit zámky u dveří? Výměna zámku není žádná věda, ale neškolený laik by se do ní rozhodně pouštět neměl, jinak by mohl lehce napáchat spíše škody. Pro zkušeného zámečníka je to však hračka. Ukážeme vám, co to obnáší i jak si při zabezpečování majetku zajistit i profesionální pomoc.

Může se to stát každému. Máte dveře na kouli a zapomenete si klíče doma. Nebo třeba klíče někde ztratíte a oprávněně se obáváte jejich zneužití. Podobných situací, kdy je na místě výměna zámku, je mnoho. Jak se v takovém případě zachovat?

Udržet klidnou hlavu

V moment, kdy si uvědomíte, že jste si zabouchli dveře, nebo že vám byly dokonce klíče odcizeny, se hlava lehce začne plnit panikou. To je ale to nejhorší, co se může stát. Každý zámek jde opravit – aspoň od pořádného profesionála. Ne vždy je dokonce potřeba kompletní výměna, ale někdy postačí jen odemčení nebo výměna určité části. Na ty i všechny další zámečnické případy je připravena pražská zámečnická pohotovost, která vám pomůže zabezpečit, nebo naopak odemknout nejen dveře domů, ale i aut, závor, trezorů a dalších subjektů.

Bez profesionální pomoci napácháte více škody než užitku

Pokud sám nejste zkušený zámečník, vůbec byste se do jeho výměny neměli pouštět. Podle rádoby internetových návodů a bez vyžadované kvalifikace, byste opravdu pravděpodobně nadělali spíše více škody než užitku. Proto je nutné svěřit tuto práci opravdovým profesionálům.

Zámečnictví KEY má v oboru zámečnických prací, odemykání zabouchnutých dveří, jejich výměně a dalších zabezpečovacích služeb dlouholetou praxi. Kvalitně vám pomůže zabezpečit vaše zamykání tak, aby bylo vzdorné proti všem typům šejdířů a zlodějů. Pro firmy zároveň nabízí systém generálního a hlavního klíče, se kterým můžete jako majitel otevřít jakýkoliv zámek, avšak pro každý se vytvoří i takové, kterými vždy lze odemknout pouze jeden konkrétní.

Zámečnictví KEY vás nestáhne z kůže a vyhodnotí vaši situaci, jak jen nejlépe umí. Navrhne nejlepší řešení a informuje vás o orientační ceně. Pro stálé zákazníky, seniory či oběti trestných činů dokonce nabízí výhodné slevy. Krom výměn celých zámků, pak nabízí i montáž bezpečnostních vložek, celých bezpečnostních dveří či bezpečnostních zázvor. V Praze a okolí se tak zámečnictví KEY bez problémů postará o jakýkoliv zámek.