Výhodná půjčovna vozíků v Ostravě

Každý motorista se někdy setká se situací, kdy potřebuje převážet objemný náklad. Ne vždy stačí k převážení věcí úložný prostor uvnitř vozu a tak je zapotřebí sáhnout po přívěsném vozíku. Nejde ovšem o malou investici a navíc vozík zabere poměrně mnoho místa. Většina lidí nepotřebuje přívěsný vozík a každý den a proč si ho kupovat, když si ho můžete za pakatel půjčit.

V Ostravě si půjčíte přívěsný vozík nejlevněji

Pokud potřebujete přívěsný vozík za automobil, je tu pro vás půjčovna vozíků Ostrava, kterou najdete na webu Pujcovnavozikuostrava.cz. Nejde o staré nebo zanedbané vozíky, ale naopak o nové vozíky v perfektním technickém stavu. Vozíky si můžete půjčit na libovolně dlouhou dobu, nezáleží tedy, jestli potřebujete půjčit vozík jen na jeden den nebo třeba na celý měsíc. Půjčovna má skvělé strategické umístění, najdete ji v areálu THERM, Ostrava – Zábřeh.

Jaké vozíky si můžete půjčit?

Půjčova přívěsných vozíků Ostrava nabízí hned celou škálu vozíků, které můžete vybírat podle toho, jaký náklad budete převážet. Jiný vozík vyberete na přepravu dřeva, jiný na stěhování gauče a jiný a přepravu vozu.

Nabízí se vám vozík Vozík TEMA Classic, který můžete mít i s plachtou. Lze u něj sundat všechny bočnice a hodí se skvěle pro převoz věcí na zahradu. Větší rozměry má vozík PORTO Large, který má nosnost do 750 kilogramů a skvěle se v něm převáží i palety. Pokud potřebujete převážet motorky, můžete si půjčit vozík, na který umístíte až 2 motorky najednou. Půjčit si můžete i vozík na auto, který disponuje nájezdovými lyžinami a zámkem proti odcizení. Více informací najdete přímo na webu, kde si můžete zajistit rezervaci online. Vždy, když budete potřebovat vozík, pujcovna voziku ostrava vám ho zajistí za ty nejlepší ceny.