Vybíráte nové moderní bydlení v Praze? Prohlédněte si projekt Byty u parku!

K pořízení nového bydlení lze přistupovat mnoha způsoby. Většina klientů ale v dnešní době vyhledává moderní bydlení, které je situováno v dobře dostupné městské části, přičemž se zároveň jedná o klidnou lokalitu. Právě to si dali za cíl architekti nově vznikající čtvrti Byty u parku. Proč je tato rezidenční čtvrť na Žižkově výjimečná a co vás zde zaujme?

Široká škála bytů

Velkou výhodou nově vznikající rezidenční čtvrti jsou byty, které dokáží oslovit široké spektrum klientů. Mohou si zde najít bydlení lidé, kteří mají rádi minimalistický byt, stejně tak lidé, kteří vyžadují nebo potřebují byty prostorné. Prodej bytů Praha 3 začíná od těch nejmenších bytů, které mají 30 m2 až po pětipokojové byty, které mají plochu přes 140 m2

K bytům budou patřit také:

  • Garážová stání a sklepní kóje
  • Terasy, lodžie nebo balkony

Veškeré byty jsou situovány v rámci jedenácti bytových domů, kde je plánováno celkem 272 bytů a dva ateliéry. Byty přiléhají k parku Židovské pece, který poskytuje mnoho možností k volnočasovým aktivitám. Vzhledem k tomu, že bytové domy mají maximálně 6 podlaží, ideálně a přirozeně splynou s okolní krajinou, což je vždy známkou promyšlené moderní architektury, která respektuje své okolí. Z architektonických celků vystupují jako dominantní prvky terasy i balkóny.

Bydlení v Praze i v přírodě

Bydlení v Praze nemusí nutně znamenat odtržení od přírody. Přestože je z rezidenční čtvrti dobrá dopravní dostupnost do centra, jsou zde široké možnosti nakupování i kulturního vyžití, tak právě rezidenční projekt Byty u parku je ideální i jako výchozí bod pro nejrůznější aktivity v přírodě. Umožňuje to samozřejmě rovněž přilehlý park. Do budoucna se v okolí ulice Malešická plánuje další výstavba a rozvoj, zejména pak na místě bývalého nákladového nádraží Žižkov. Vznikne tak nová moderní městská čtvrť.