Výběr nábytku pro interiér

Šetřit místem je snahou každého majitele bytu, zejména malého. Jednou z cest, jak toho dosáhnout, je nechat si vyrobit nábytek na zakázku podle vlastních prostorových možností, čili na míru.

Můžete tak efektivně zaplnit interiér a zároveň optimálně využít každý prostor, pokud si sami zvolíte vnitřní rozměry například šatních skříní.

Vestavěné skříně od odborníků

Klasickým úložným prostorem jsou běžné šatní skříně, které se od nepaměti používají v ložnicích nebo v předsíních. Jejich nedostatkem je nevyužitý prostor nad skříní až ke stropu. Ukládání kufrů, tašek a jiných věcí na skříň není zrovna příjemným pohledem. Ovšem pomohou vám to vyřešit elegantním způsobem vestavěné skříně Ostrava, které již od roku 1991 vyrábí stolařství Šimčák. Ideální jsou vestavěné skříně především v tom, že si můžete sami určit, jaké rozměry a rozložení vnitřních polic a prostor na zavěšení kabátů, bund a šatů potřebujete. Můžete se tak spolupodílet na výrobě vestavěné skříně, která splní vaše požadavky. Firma s vámi probere vaše návrhy a poradí optimální řešení, které bude splňovat novodobé designérské trendy.

Skříně Ostrava

Vestavěné skříně uspokojí i nejnáročnější zákazníky, jelikož si mohou vybírat z pestré produktové nabídky, z rozličných materiálů a nejrůznějších zásuvných modelů. Moderní skříně Ostrava jsou zhotovovány ze dřeva, kovu, skla a obsahují i další prvky, které vynikají precizností každého detailu a umožňují jednoduché používání. Vestavěné skříně jsou rozmanité i tvarově, takže si jejich tvar a velikost můžete objednat podle vašeho interiéru, se kterým dokonale splynou. Mohou být tvarovány i naprosto atypicky například v podobě výklenku. Předem si můžete učinit dokonalou představu díky moderním technologiím, jako je třeba 3D vizualizace.

Nábytek na míru

Zařizování interiéru nábytkem na míru je současným trendem, který nabízí každému zvolit originální řešení podle vlastních představ a prostorových možností. Jakýkoliv požadavek v této oblasti vám splní brněnský nábytek na míru. Zároveň vám zkušení odborníci poradí nejlepší řešení co do materiálu, povrchové úpravy i celkového designu.