Vhodně zvolená kancelářská židle nabízí pohodlné sezení

Pracujete-li v kanceláři nebo u psacího stolu, dobře víte, že je potřeba vybrat pohodlnou kancelářskou židli. Vhodně zvolená kancelářská židle nabízí dobré sezení, bez bolesti zad a jiných částí našeho těla. Pokud na židli trávíte více času, víte, že na pohodlí záleží především. Nepohodlná židle může způsobovat celou řadu zdravotních komplikací. Jejímu výběru je tedy potřeba věnovat náležitou pozornost a péči.

Široký výběr na jednom místě

Jestliže vás čeká nákup židle k pc, můžete zavítat na web superkancl.cz. Naleznete zde různé modely.

Na co se můžete těšit? Na kancelářské židle i křesla. Najdou své uplatnění nejen ve firmě, ale také v domácnosti. Jsou ideální volbou k počítači a kancelářskému stolu. Vzhledem k tomu, že jednotlivé modely nabízejí více funkcí, velmi snadno je přizpůsobíte svým vlastním potřebám. V nabídce webu superkancl.cz naleznete židle s látkovým čalouněním, které je příjemné na dotek. Zvolit si můžete také židli se síťovanou opěrkou. Opěrku určenou pro hlavu uvítají a ocení ti, kdo mají vyšší postavu. Područky jsou pevné a snadno se dají nastavit. Velmi příjemný je sedák s posuvem. Díky němu si můžete židli upravit podle svých potřeb. U opěradla určeného pro záda si můžete upravit jak výšku, tak i sklon. Některé modely jsou doplněné o bederní opěrku. Nastavit si můžete také tuhost houpání židle. Mechanika je asynchronní i synchronní. Kancelářské židle mají dostatečnou nosnost a dlouhou záruční dobu.

Pro kancelářská křesla je typická jejich konstrukce. Jeden celek vytváří sedák společně s opěradlem. Na výběr se nabízí i různé druhy potahů. Především to je látka nebo odolná eco kůže, která se snadno udržuje. U sedáku je důležitá jeho hloubka. Velkou výhodou kancelářských křesel je ergonomie sezení.