Trendy v segmentu šatních skříní? Unikátní vzhled

Když vybíráte skříň, je celkem jasné, že se primárně zaměříte na její praktické vlastnosti. Tedy na takové, které vám budou k užitku a díky čemuž budete moci skříň naplno a dlouho využívat. Když jde o hlavní kroky spojené s výběrem, tak sem patří tyto:

  • Velikost skříně
  • Rozložení vnitřního prostoru skříně
  • Otevírání skříně

Není to jediná věc, na kterou je vhodné myslet. Jelikož bude ve vašem interiéru, nezapomínejte také na vzhled. Co je dnes hitem?

Lesklá provedení

Pokud máte moderní interiér, není od věci zamyslet se nad takový dekorem, který bude s vaším domem nebo bytem plně korespondovat. Šatní skříně dnes není žádná vyrobit ve vzhledu, který bude dokonale lesklý. Pro představu se může jednat o řešení, které je dnes trendem v kuchyních. Barvy se však v tomto případě přece jenom ještě lehce drží při zemi, a tak mezi populární patří hlavně lesklý bílý odstín, nebo také varianta černé barvy.

Imitace dřeva

Podívejme se také na segment, který zaujme toho, kdo stále miluje klasiku a vzhled dřeva. Ani ten není v dnešní době nic špatného. Už proto, že se hodí i do moderních interiérů a dokáže nabídnout kousek přírody. Když se podíváme na dekory, které v tomto směru jasně dominují, tak se jedná třeba o dub nebo buk, nebo stále velmi populární ořech. To vše jsou cesty, se kterými chybu určitě neuděláte.

Tmavé dřevěné odstíny

Ty obvykle vycházejí ze snahy imitovat různé exotické dřeviny, které se i u nás stávají populární. Navíc platí, že různé tmavé dekory mohou perfektně ladit třeba s dokonale bílými zdmi, stejně jako se světlou podlahou. I proto je dobré jít touto cestou. Pokud se máme podívat na konkrétní variantu, tak může v úvahu přicházet třeba i varianty, které je označovaná jako wenge. Pokud zatím nemáte žádnou konkrétní představu o výsledném vzhledu, tak právě tady doporučíme začínat.