Špionážní technologie ve vašich rukou vám zajistí bezpečí

Základem špionážní technologie je utajené pozorování, tedy takové třetí oko, které vidí naprosto vše, co potřebujete vidět. Špionážní technologie, respektive špionážní kamery již dávno nejsou pouze doménou špionů, ale stále více se využívají pro soukromé účely, nejčastěji pro ochranu majetku.

Není to tak dlouho, co se prokázalo, že běžné kamery nejsou tak efektivní, jak se uvádí. Víte proč? Zloději si jich všimnou a často najdou jinou cestu. Proto se začaly využívat kamery, které nejsou vidět a sice fotopasti. Jejich výhodu je, že nezaznamenávají sáhodlouhý záznam, ale začnou pracovat tehdy, když zaregistrují pohyb. Díky tomu se používají i v přírodě pro pozorování zvířat.

Špionážní kamera k ochraně majetku

dark4Špionážní kamery ve formě fotopastí se staly po několika letech od uvedení na trh absolutním hitem a to v různých sférách. Většinou se umísťují na pozemek, kde skryty všem zrakům pozorují potřebnou oblast. Pokud někdo vnikne na pozemek, fotopast ho okamžitě vyfotí nebo nahraje jako video. Jedná se o snímky ve vysokém rozlišení, které jsou plnohodnotným důkazem pro usvědčení pachatele. Stalo se vám snad už někdy, že vás navštívil zloděj? Pokud byste měli fotopast, měli byste jeho snímek a hned byste mohli policii předat materiály k jeho dopadení.

Funkce fotopasti

Fotopast je zařízení uschované ve vysoce odolném kovovém pouzdře. Je opatřeno maskováním a nejčastěji se umísťuje na strom. Nemusíte se obávat poškození od nepřízně počasí, fotopasti jsou vyráběny tak, aby mohly být v exteriéru 365 dní v roce a vždy spolehlivě fungovaly za každého počasí. U fotopasti se přesně nastaví výseč, kterou bude snímat a jak se do snímané plochy cokoliv přiblíží, fotopast zareaguje a vyfotí ho. Snímky vám moderní modely dokáží poslat i na telefon, takže budete neustále informovaní o tom, co se na vašem pozemku děje.

baterie fotopast acorn