Objevte kouzlo samonosného schodiště

Žádný interiér, pokud to není ovšem dům typu bungalovu bez zvýšeného patra, se neobejde bez schodiště. Je to nutný spojovací prvek mezi poschodími, ale schodiště může být také jedinečným dekorativním prvkem. Zvláště pokud se rozhodnete instalovat schody v obývacím pokoji. Není k tomu potřeba ani velký prostor, jelikož například točité schodiště nezabere příliš místa a navíc se může stát elegantní dominantou.

Toužíte-li po skutečně jedinečném a originálním schodišti, obraťte se na společnost Stairs design, která navrhuje a realizuje originální samonosná schodiště po celém území ČR. Jedinečnou výhodou pro zákazníka je možnost představit si svůj pokoj s novým schodištěm, které budí dojem, jakoby se vznášelo ve vzduchu. Firma totiž pro své klienty vytváří 3D vizualizaci, která odpovídá dané realitě. Můžete tak vidět svůj pokoj i s budoucím schodištěm a dolaďovat některé detaily, aby výsledný efekt po instalaci nového schodiště dokonale odpovídal vašim představám.

kamenne - konzolove schodiste

Společnost Stairs design se specializuje na designové realizace samonosných schodišť, která vytvářejí iluzi volně se pohybujících schodů jakoby zavěšených ve vzduchu. Nabízí různé druhy, tvary i materiály, ze kterých jsou schody vyrobeny. Podle konkrétních podmínek a svých vlastních představ si můžete vybrat mezi schody a schodišti segmentovými, točitými – vřetenovými či konzolovými. Všechny typy jsou v provedení sklo, kámen, dřevo či CPL lamino. Síla schodišťových stupňů je 65 mm, velký výběr je i v zábradlí a barevných odstínech.

3D 1

Samonosná schodiště jsou vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a moderní technologii představuje samonostný, staticky dokonalý, patentovaný systém KENNGOTT. Jedná se o samonosnou konstrukci bez bočnic a s vysoce dimenzovanými svislými podpěrami. Vnitřní strana schodiště je otevřená a průhledná.

Netypický nadčasový design, perfektní zpracování každého detailu, lehkost, vzdušnost a celková elegance, to jsou hlavní atributy, které ze samonosného schodiště od firmy Stairs design učiní váš interiér originální a jedinečný. Samonosná schodiště si můžete zajistit na stairsdesign.cz.