Shrnovací dveře

Interierové shrnovací dveře jsou typem moderních dveří, které nahrazují klasické dveře, jejich největší výhodou je úspora místa, které se v menším prostoru hledá jen těžko. I když ponecháte dveře otevřené, stále zabírají pouze minimální prostor. Výhodou je i možnost otevření pouze z části, třeba jen do půlky, tato variabilita vám nabízí další možnosti zpříjemnění prostoru, kdy dveře nemusíte zavřít úplně nebo je mít zcela otevřené.

Snadná instalace, skvělý vzhled

Shrnovací dveře se jednoduše montují a jsou vhodné i do vestavných skříní a šaten. Dveře jsou navíc lehké, tudíž ideální pro každého člena domácnosti a skvěle zvukově izolují, nemusíte se obávat propustnosti hluku. Mohou být jednokřídlé nebo dvoukřídlé, se zámkem nebo na magnet. Shrnovací dveře se vyrábějí v široké škále designů.

V e-shopu naleznete dveře v nejrůznějším provedení. Tento e-shop nabízí lamelové shrnovací dveře různé šířky, barev (buk, mahagon, třešeň, ořech,…) a dekorů. Na e-shopu si můžete objednat i dveře na míru v provedení, které si sami vyberete (různý počet skel a jejich rozestavění). Tyto dveře můžete použít do interiéru a vestavných skříní, ale i ven, ale pozor na rozdílné podmínky, kterým jsou dveře vystaveny.

Z široké nabídky lamelových dveří si můžete vybrat plastové shrnovací dveře nebo zajímavé provedení koženkových shrnovacích dveří. Sami si můžete vybrat, zda chcete mít dveře celistvé, tedy neprůhledné nebo částečně prosklené s barevnými kombinacemi a různými doplňky. Sklo může být čiré hladké nebo s kresbou, také kouřové hladké či s kresbou. Na e-shopu si snadno vyberete dveře, které přesně padnou do vašeho bytu a budou pro vás potěšením, a ne zbytečnou starostí.