Sady originálních hrníčků – potěší i pobaví

Káva ve velkém stylu

Netradiční hrnky a pojetí nejrůznějších konceptů vás budou bavit. Retro hrnek s velkým puntíkem nebo vintage hrnek s pruhy a srdíčky? Je to na vás, fantazii se meze nekladou. Venkovské motivy nezklamou nikoho. Bohaté zdobení malými kvítky a ptáčky si oblíbí každý. Ať jste dítě nebo dospělý člověk, rádi se z takového hrnku napijete. Káva tak nabude úplně jiných rozměrů.

S jedinečností hrnku roste touha po horké čokoládě, čaji a dalších tekutinách

Originální hrnky jsou i ty, které udrží tekutinu v sobě déle horkou. Oblečte své hrnky do vtipného háčkovaného dekoru. Když ho uchopíte do ruky, bude vám příjemný na dotyk. V zimě si tak vychutnáte kouzlo vánoční atmosféry. V létě sáhnete po hrnku z plastu, který vás rozveselí svou neonovou sytou barvou.

Materiály a tvary

Sady hrnečků, které do sebe svým tvarem zapadnou vypadají jako opravdové puzzle. Líbí se hlavně dětem a zamilovaným. Ztvárnění hrnků tak představuje dvě bytosti, které k sobě patří. Motivy srdíček a zamilovaných nápisů jsou stále populární. Atypické tvary hrnků se dostávají do popředí. Pro malé děti ve tvaru zvířátek, pro dospělé luxusní abstraktní tvary, ale i tradiční venkovské „bucláčky“. Dáte přednost moderně nebo retru? Sklo, porcelán či keramika, osloví v tomto provedení každého. V neposlední řadě se dívejte na kvalitu. Sloupnutá samolepka po pár umytí je opravdu zbytečnou investicí. Nejlepší jsou motivy, které jsou řádně vypálené v peci a vydrží mnohem déle.