Realizace a údržba zahrad

Kdo by netoužil po krásné zahradě, kterou vídá v nablýskaných prospektech či na fotografiích v publikacích o zahradách. Pokud máte dostatečný prostor u svého domu, můžete si vybudovat zrovna tak dokonalou zahradu, což však vyžaduje hodně času a také odbornou ruku. Pokud nemáte ani čas ani zkušenosti, můžete tento úkol svěřit odborné firmě, která se o vše postará. Pokud je její náplní realizace a údržba zahrad, můžete se spolehnout, že i vaše zahrada bude vaší chloubou.

Postup prací

Nejprve architekt firmy navrhne a vypracuje kompletní podobu zahrady, ke které můžete vyjádřit své připomínky a návrhy. Teprve poté začne firma s realizací začínající terénními úpravami, po nich následuje výsadba rostlin a zakládání trávníků. Účelné je současně zabudovat závlahový systém, který vám zaručí pravidelné zavlažování trávníků, okrasných rostlin a záhonů i v době vaší nepřítomnosti.

Součástí realizace je samozřejmě i následná údržba. Ta zahrnuje nejen sekání trávníků, ale také prořezávání a zmlazování okrasných dřevin či ovocných stromů, přesazování květin a příprava vegetace na zimní období. Veškeré práce spojené s realizací a údržbou zahrady vám v dokonalé kvalitě zajistí společnost Jungle Interiors.

Vertikální zahrady

Jsou moderním řešením spočívajícím ve speciální instalaci živých rostlin na stěnu kanceláře, hotelové haly, ale i běžného bytu. Efekt vertikální zahrady spočívá nejen v estetickém dojmu, ale také ve zlepšení ovzduší, což je výhodné především v bytech s ústředním topením. Zelená stěna vyžaduje také odbornou péči spočívající v pravidelném prostříhávání, kontrole eventuálního výskytu škůdců či chorob a také v zavlažování pomocí automatického závlahového systému, který vám firma nainstaluje.

letiste

Květinová aranžmá

Společnost je spolehlivým partnerem pořadatelů výstav, veletrhů a dalších společenských akcí, na které dodává květinová aranžmá. Květinovou výzdobu a profesionální aranže si můžete objednat i na slavnostní setkání zaměstnanců vaší firmy, k příležitosti významných obchodních jednání, předváděcích akcí apd. Firma vám dodá nejen květinová aranžmá, ale navíc například okrasné rostliny v netradičních nádobách a květináčích, případně řezané květiny i s vázami.