Proměňte zdi svého domu ve výstavní síň

Přemýšlíte, jak vyzdobit a zároveň zútulnit váš dům či byt? Máte celou řadu vzpomínek zachycených na fotografiích? Spojte tyto dvě skutečnosti a nechte si vytvořit fotoobraz. Fotoobrazy vám budou připomínat příjemně strávené chvilky vašeho života, či celou řadu důležitých životních rozhodnutí a budete je mít stále na očích.

Proč právě fotoobraz?

Jak již název napovídá, fotoobraz se vyrábí z fotografií. Pokud tedy chcete mít nějakou vzpomínku stále na očích, je fotoobraz ideální volbou. Výhodou je, že si můžete nechat vytvořit fotoobraz z jakéhokoli motivu. Díky kvalitním materiálům, které se při výrobě používají, je zajištěna i stálost barev.

Fotoobraz jako dárek

Fotoobraz nemusí být pouze ozdobou ve vašem interiéru, může se stát skvělým a originálním dárkem, kterým potěšíte své blízké. Jistě máte mnoho fotek, které zachycují hezké vzpomínky na vaše přítele či příbuzné. Výběr originálního dárku není vždy jednoduchý, proto je fotoobraz skvělou možností, jak darovat předmět, který má skutečnou hodnotu. Během roku se jistě naskytne mnoho příležitostí, jak tímto způsobem obdarovat ty, na kterých vám záleží. Grafici a tiskaři se postarají, aby byl fotoobraz po všech stránkách dokonalý, ve správném formátu a v nejlepší možné kvalitě.

Pro větší představu si prohlédněte FB kanál, kde naleznete fotografie z jednotlivých výrobních kroků.

Materiál pro tisk

Pokud si vyberete fooobraz na plátně, vybrat si můžete plátno matné či polo – lesklé.

  • Matné plátno

Tomuto druhu plátna dávají přednost většinou profesionální fotografové. Je vhodné pro fotografie zaměřené na uměleckou tvorbu, portréty či akty a to díky své jemné struktuře. Také poskytuje klidnější reprodukci barev. Kromě toho nabízí zvýšenou odolnost proti vlhkosti.

  • Polo – lesklé plátno

Tento druh plátna je vhodný pro běžný tisk fotografií. Poskytuje kvalitní reprodukci barev, nádhernou kresbu detailu a živou barevnost.