Projekty domů

Projekty rodinných domů si jen málokdo dokáže zpracovat sám. Projekční kancelář pro projekty rodinných domů disponuje celou řadou zkušenností v oboru a to od roku 2001. Pokud chcete v tomto směru setkat s individuálním přístupem, kvalitou a odborným poradenstvím, obraťte se na zkušené odborníky z oboru.

Sníte o bydlení v rodinném domě, jež bude do podrobného detailu korespondovat s Vašimi představami? Pokud je tomu tak, měli byste při realizaci tohoto plánu začít pěkně od začátku. Například našimi projekty bungalovů , jak je v poslední době patrno zažívají ve výstavbě strmý nárust.

Projekty bungalovů

Oslovte společnost PROZI, ať už plánujete výstavbu nové nemovitosti nebo je vaší prioritou náročná rekonstrukce stávající budovy. Vsaďte na profesionální například typové projekty rodinných domů, které mají energeticky úsporné parametry. Nechte si svůj vysněný objekt prezentovat s pomocí speciální počítačové animace, k níž získáte také průkaz energetické náročnosti, zaměření pozemku či výsledky radonových průzkumů.

Naše společnost

Jestliže máte zájem, vyberete si projekty bungalovů popřípadě domů patrových z našich návrhů, které jsou uvedené na webových stránkách. Pokud však máte jasnou představu, popřípadě mate zájem po určitých úpravách a změnách, přichází na řadu individuální zpracování projektové dokumentace s celou řadou výhod.

  • 3D vizualizace, s pomocí níž si vytvoříte představu o jednotlivých prvcích
  • dispozice rodinného domu přesně dle Vašich představ a orientace na světové strany
  • odborné rady při návrhu a budoucí podobě objektu