Projektové dokumentace jsou u staveb nutností. Obraťte se na specialisty v oboru

Žádná budoucí stavba se neobejde bez projektové dokumentace. Projektová dokumentace je soubor schémat a výkresů, které znázorňují samotnou stavbu a popisují ji. Jedná se o nepostradatelné výkresy, které dávají stavitelům potřebné informace o budoucí stavbě, o stavu objektu.

Bez projektu domu by dům nemohl být postaven, ale ani rekonstruován. Nezapomínejte proto na tuto nutnost, pokud v blízké domě plánujete svůj vysněný dům stavit. V případě, že stále nevíte, na koho se obrátit se zpracováním dokumentace, obraťte se na projekční kancelář SONDER PROJEKT, s. r. o.

Ne všechny firmy zaměřující se na zpracování projektové dokumentace vykouzlí na výkresu dům, který je podle představ klienta. Mnohdy se liší, alespoň částečně. To však neplatí u spolupráce s projekční kanceláří SONDER PROJEKT, s. r. o., která je proslulá tím, že vytvoří projektovou dokumentaci rodinného domu představ klienta. Díky zkušenostem, které za dobu svého působení na trhu nasbírala, navrhne projekt krásného moderního, přesto funkčního domu, v němž bude radost bydlet.

Nejen projekty rodinných domů

Firma se však nezaměřuje jen na zpracování projektové dokumentace rodinných domů, ale také zpracovává projekty bungalovů, patrových domů, dvojdomků nebo zděných staveb či dřevostaveb. Nesmíme opomenout ani projekty garáží, které pro firmu nejsou problémem.

Projekční kancelář SONDER PROJEKT, s. r. o. zpracuje všechny stupně projektové dokumentace, studie, dokonce dokumentaci pro územní rozhodnutí. Zajistí stavební povolení, zpracuje realizační dokumentaci a také vyřídí vše potřebné, které se pojí s následnou realizací stavby.

Technický dozor přímo na místě stavby

To, že bude stavba vypadat skutečně jako na výkresu, zaručí technický dozor přímo na místě stavby. V případě potřeby bude hájit vaše zájmy, tudíž nedojde k problémům nebo neshodám mezi domem a výkresy.