Přípravky HG – úklidový pomocník vaší domácnosti

Výsledný efekt na jedničku

Při úklidu je potřeba zvážit volbu přípravků, abyste byli s výsledným efektem spokojení. Představujeme vám uklízecí četu, se kterou snadno a rychle uklidíte. Přípravky najdete na adrese http://www.hgshop.cz/

Jsou tu přehledně řazené produkty, které jsou odlišeny podle způsobu použití a místností, např. na podlahu, do kuchyně, koupelny, zahrady, atd. Doma tak budete přesně vědět, kam sáhnout a úklid dostane řád.

Určitě není vhodné mít jeden univerzální prostředek na vše. Nikdy se jeho složení nebude adekvátně hodit na všechny prováděné činnosti. Většinou s ním uklidíte jen povrchně, kdy smyjete jen vrstvu prachu, ale bakterie a viry s ním nezahubíte. Přípravky HG jsou vysoce účinné a specializované na všechny možné domácí úkony – mytí podlahy, nádobí, kuchyňského odpadu, čištění spár, sprchového koutu, vany, atd.

HG Čistič na ledničky 500ml  HG Čistič kuchyňských desek 500ml  HG Čistič skla a zrcadel 500ml  HG Čistič na trouby a grily 500ml  HG Impregnace pro textil 300ml

Mnoho funkcí za rozumnou cenu

Čistící prostředky HG jsou mimořádné účinné a vlastní certifikáty. Jedině tak víte, že v domácnosti pracujete s přípravky, které odpovídají normám ISO. S HG přípravkem máte jistotu, že je váš dům dokonale čistý ve všech místnostech, ale i v zahradě. Najdete zde vše od A – Z, což je výhoda a nejste nuceni shánět přípravky někde jinde. Ucelený koncept výrobků pochází z Holandska jako záruka kvality, dobré ceny a plné účelnosti. Boj s vodním kamenem a usazeninami už není předem prohranou záležitostí. Také čistá podlaha je skvělou vizitkou, když k vám přijdou hosté. Tu si přijdete na své přesně podle svých potřeb. Váš dům se bude lesknout září a pyšnit vůní.